Millenicom'a ne kadar ödüyorsunuz?

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar hepinize günaydın.

Tam 1 yıldır Millenicom müşterisiyim, 35 Mbps paketi kullanıyorum. Bağlantı ücreti olan 150 TL'yi birden ödememek için aylık 5 TL olacak şekilde faturama yansıttım. Keza verdikleri modemin ücretini de aylık 11 TL olarak faturalandırıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 85 TL paket fiyatıydı ek fiyatlarda eklenince tam 100 TL olarak fatura ödüyordum. Yaklaşık 3/4 ay önce hiçbir bilgi vermeden 15 TL zam yapıldığını öğrendim. Onuda tesadüf ki internet arıza yaptı onun için aradığımda telesekreterdeki sesli mesaj sayesinde öğrendim. Yoksa sessiz sessiz anladınız siz :). Sesli mesajda değerli müşterimiz uzun zamandır planlamakta olup ama bir türlü gerçekleştiremediğimiz 15 TL'lik zammı yapmış bulunmaktayız. Gibi bir yanıt ile karşılaştım. Ve bu zam ile alakalı herhangi bir SMS dahi almamıştım. Temsilciye bağlandığımda evet tarafınıza bildirim yapılmamış, sadece site üzerinde duyurular kısmında paylaşılmış dedi. Bende şirketin yaptığının yanlış olduğunu söyledim, hizmetten memnun olduğum içinde itiraz da bulunmadım. Şu an 117 TL ödüyorum. Sizler hangi paketi ne kadara kullanıyorsunuz?
Bir de bu 15 TL size de yansıtıldımı merak ettim.
Hepinize hayırlı günler diliyorum. Saygılarımla.

Eğer taahütlü paket kullanıyorsanız zam yapamazlar. Tüketici haklarına başvurun. Taahütsüz paket kullanıyorsanız enflasyon oranınca yapıyorlar. Tüm operatörlerun taahütsüz internetlerinde bu olay vardır. Rahatsız oluyorsanız taahütünüz olmadığından ayrılabiliyorsunuz. Ayrıca zam bildirimi e-mail olarak geliyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı