Millenicom'dan TurkNet'e geçiş mümkün mü?

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün Millenicom internet bağlattım şimdi iptal edip TurkNet'e geçebilir miyim? Çünkü port yok diyordu bir de Millenicom cayma bedeli ne kadar öderim bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba. Bugün Millenicom internet bağlattım şimdi iptal edip TurkNet'e geçebilir miyim? Çünkü port yok diyordu bir de Millenicom cayma bedeli ne kadar öderim bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

1 günlük daha 264 lira cayma bedeli var müşteri hizmetlerine bile bağlanılmıyor sürekli oto sekreter var. Paketi bile yanlış yüklemişler sormadılar bile.

Son düzenleme:
Millenicom online işlemlerden cayma bedelinizi direkt sorgulayabiliyorsunuz.
Yani evet geçersiniz zaten TurkNet 120 lirasını karşılıyor diye biliyorum.

Turkent 120 TL kadarını karşılıyor. Abonelik taşıma işlemi yapın, hiç yoksa kurulum ücreti ödemezsiniz.

Eğer Millenicom paketimi yükseltmez ise değiştireceğim. 2 aymin kullanmak lazımmış ya demesem tamam haklılar dedim ki hızım ne kadar ise ona en yakın paketi verin yine 35 verdiler.

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınız sorgulayınız.(Fiyat Link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.
Davet kodu: QPF400QL21RVT kullanarak Arkadaşını getir kampanyası ile 1 Ay siz, 1 Ay ben ücretsiz kullanım hakkı kazanacağız. (ilk faturanız ödedikten sonra geçerli oluyor yani evet 2. ay ücretsiz internet hakkınız olacak.)

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınız sorgulayınız.(fiyat link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.
Davet kodu: QPF400QL21rvt kullanarak arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay siz, 1 ay ben ücretsiz kullanım hakkı kazanacağız. (ilk faturanız ödedikten sonra geçerli oluyor yani evet 2. ay ücretsiz internet hakkınız olacak.)

Boş port yok diyor da benim internet mevcut şu an en çok zoruma giden 1 günlük internet için 264 lira cayma bedeli ödemek.

Abonelik taşımada port sıkıntısı olmaması lazım.
ADSL'den VDSL mi, geçmeye çalışıyorsunuz?
Keşke taahhüt yapmasaydınız.

Paketim taahhütsüz galiba ismine bakınca sormadılar ki bana sözleşmeli mi değil mi diye.

Abonelik taşımada port sıkıntısı olmaması lazım.
ADSL'den VDSL mi, geçmeye çalışıyorsunuz?
Keşke taahhüt yapmasaydınız.

35 Mbps veriyor şu an ADSL değil diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin başvuru sırasında dikkat etmediğiniz bilgileri ben bilemem.
İmzaladığınız bilgileri okumadığınızdan ya da tam olarak araştırmadığınızdan bu sorunları yaşıyorsunuz. Anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı