Milletvekilinden 'Animeler Dinsizliğe Neden Oluyor' iddiası

Zaten RTÜK'ün uyuduğu saatlerde yayınlanan kadına şiddet/tecavüz içeren %100 yerli ve milli diziler bizi dine daha bağlı tutuyor.
Onları eleştirince susturuluyorsunuz.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Günümüzde bir oyun almak için en az 100 lirayı gözden çıkarmak şart oldu, zaten erişemiyoruz. Bazı beyinsizler hâlâ "oYuNlAr öLdÜrÜyOr" "27 sAAt pC bAşInDa kAlDı, bEyİn kAnAmAsI gEçİrDi" gibi aptalca laflar ediyor, deliriyorum.
Zararlı mı zararlı. Faydası var mı yok, bir saat iki saat eğlenmek için ideal ama fazlası tamamen hayatsız adam işi. Bir de oynayacağı iki oyun için aylar yıllarca sistem dizen elemanlar var. Arada görüyoruz nvdia mı amd mi diye millet birbirine falan giriyor. Altı üstü oyun oynuyorsun bu neyin mücadelesi. Şaka gibi olaylar.

Bak animeye karşıyım izlemem izlemeyide önermem ama dedikleri saçmalık yani ne alakası var o zaman yabancı film oynatmayın izlemesi dinsizlikle ne alakası var, ayrıca Müslüman olma zorunluluğumu geldide bu kadar büyütülüyor din olayı.

Zararlı mı zararlı. Faydası var mı yok, bir saat iki saat eğlenmek için ideal ama fazlası tamamen hayatsız adam işi. Bir de oynayacağı iki oyun için aylar yıllarca sistem dizen elemanlar var. Arada görüyoruz nvdia mı amd mi diye millet birbirine falan giriyor. Altı üstü oyun oynuyorsun bu neyin mücadelesi. Şaka gibi olaylar.
Direkt zararlı demek doğru olmaz eğer güzel vakit geçiriliyorsa yararlıdır ama her şeyde olduğu gibi bunun da bağımlılığı var işte o zararlı.

İyi de benim bilgisayarda oynamam zararlıysa bile bana zararlı. Bu durum mecliste hiçbir vasfı olmadan aylık en az 20k maaş alan kişileri ilgilendirmez. AMD - Intel kavgası da hem performans açısından, hem de ekonomik açıdan gerçekleşiyor. Bana göre gereksiz bir kavga sebebi ama ülkemizde sistem toplarken ortaya çıkan maliyet çok önemli, sırf Intel işlemci almak için ekran kartını ya da diğer parçaları biraz daha düşük tutmak saçma.

Ayrıca oyunların zararlı olup, olmadığı konusunda Tunca Arslan güzel bir video yapmış. İzlemeni tavsiye ederim.

İyi de benim bilgisayarda oynamam zararlıysa bile bana zararlı. Bu durum mecliste hiçbir vasfı olmadan aylık en az 20k maaş alan kişileri ilgilendirmez. AMD - Intel kavgası da hem performans açısından, hem de ekonomik açıdan gerçekleşiyor. Bana göre gereksiz bir kavga sebebi ama ülkemizde sistem toplarken ortaya çıkan maliyet çok önemli, sırf Intel işlemci almak için ekran kartını ya da diğer parçaları biraz daha düşük tutmak saçma.

Ayrıca oyunların zararlı olup, olmadığı konusunda Tunca Arslan güzel bir video yapmış. İzlemeni tavsiye ederim.

Çobana ihtiyacım yok okuma yazmam var. İnterneti de kaynakları da doğru kullanmasını biliyorum. Makaleler ortada istersen paylaşırım, bilgisayar oyunları kâr ve zararları ortaya döküldüğünde faydadan çok zarar. Her şeyden önemlisi de vakit kaybı çünkü zamanı hiçbir şey geri getirmiyor. Sevdikleriyle geçireceği vakti kısıtlı insanlar bir online oyuna 4-5 saat harcıyor şu ucube sistemi savunmayın daha fazla. Kendim de oynuyorum ama elimden geldiğince azaltmaya çalışıyorum yavaştan konsola geçiyorum. Konsol çok daha kontrollü geliyor.

Ne?
Şimdi laf söylesem Silivri soğuktur, ama ne yiyip ne içiyorlar da bu kafayı yaşıyorlar ben anlamadım. İnsanların eğlendiği her şeye karşı olmaya başladılar artık iyice.

Kendi yaptıkları yolsuzluklarla dinsiz olmuyorlarsa anime izleyen tayfa dinsiz olmaz merak etmesin. Abi ben anlamıyorum ne ile yönetiliyoruz laik bir ülke burası şeriatla yönetilmiyoruz ki bu neyin kafası?

Televizyon dizilerinde mafyaları uyuşturucu satıcılarını kocasının cenazesinde başka birine evlenme teklifi eden kadını halka izlettirince dinsiz olmuyorlar anime izleyenler dinsiz oluyor. Küfür sansürlemekle veya rakıyı sansürlemekle olmuyor madem sen dinsizliğe karşısın animeye değil ülkende ki dizileri düzenleyeceksin önce veya ona tepki göstereceksin.

Çobana ihtiyacım yok okuma yazmam var. İnterneti de kaynakları da doğru kullanmasını biliyorum. Makaleler ortada istersen paylaşırım, bilgisayar oyunları kâr ve zararları ortaya döküldüğünde faydadan çok zarar. Her şeyden önemlisi de vakit kaybı çünkü zamanı hiçbir şey geri getirmiyor. Sevdikleriyle geçireceği vakti kısıtlı insanlar bir Online oyuna 4-5 saat harcıyor şu ucube sistemi savunmayın daha fazla. Kendim de oynuyorum ama elimden geldiğince azaltmaya çalışıyorum yavaştan konsola geçiyorum. Konsol çok daha kontrollü geliyor.

Ben anlamadım şimdi, konsolda oynayınca oyunun zararı mı azalıyor? Exclusive oyunlar hariç aynı oyunları oynuyoruz. PC oyunu denildiğinde aklınıza sadece Online oyun geliyorsa bu sizin sorununuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı