Milletvekilinden 'Animeler Dinsizliğe Neden Oluyor' iddiası

Adamın tamamen zararlı olduğunu kanıtladığını düşünerek paylaştığı makalelerde zararları dışında faydalarından da bahsediyor. Zira paylaştıklarını okuyor ise bile okuduğunu anlamakta sıkıntılı bir arkadaşımız bu kadar da takılmayın. Milletin damarına basıp trolleyecek bir hesap açmış sağa sola sallayarak geziyor aklınca, meczubun günahı olmaz deyin geçin yahu. 😃

Oww :D sağlam seriydi mangasını da koleksiyon yapmak istemiştim ama malum fiyatlar.

Olur da bir gün yurt dışına çıkarsam koliyle getirip göndereceğim millete. :D Şu anda geliştirmekte olduğumuz oyunlar için yatırımcı arıyoruz. Bir tane bulduk sayılır ama daha uzun bir vakit var. :D

Vallaha Din'i filan bir kenara bırakırsak bakıyorum'da millet k-pop ve animeler yüzünden daha dünya'nın en kolay dili İngilizce'yi konuşamıyorken onu da geçtim daha kendi dili Türkçeyi bilmiyorken bunların (Kore'li ve japonların) kültürüne özeniyor, onlar gibi yiyor, içiyor, giyniyor ve dillerini konuşmaya çalışıyor asimile gibi bir şey oluyor bu böyle saçma sapan boş şeyleri bende sağlıklı görmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı