Milletvekilinden 'Animeler Dinsizliğe Neden Oluyor' iddiası

Lütfen bu insanlar komedyen falan olsunlar ya, stand-up'lara bu kadar gülmüyorum. Gülmekten ağladım. Dinsiz olsun veya olmasın neden onları alakadar ediyor anlamış değilim.
Evet sorunlara sebep oluyor efenim! O kadar ilişki yaşadığımız anime kızı beni aniden terk etti. Kendisine o kadar güzel davranmıştım :(
Merak etme, yenisini bulursun. Milyonlarca var onlardan :D.

Sen oturma organınla mı okuyorsun yazılanı? Dört beş saat oyun oynamaktan bahsetmekle durumun ne ilgisi var. Bu kontrolü ele almak değil zaten. Bilgisayar konsola göre daha çok oyalıyor demişim. Bu benim fikrim, kişiden kişiye değişir. Nickle zeka ne alaka kaç yaşındasın sen? Ayarsız diye kullanıcı adı sahibi velet gelmiş milletin kullanıcı adı hakkında ahkam kesiyor. Nasıl bir site ya 10-13 yaş kitle doluşmuş. Vakit israfına bak ya.
Kendi yazdığını okumasını bilmeyen boş beleş biri olmaktansa, 10 yaşında bir velet olmayı tercih ederim. Bundan sonra ne yazık ki yazdıklarını göremeyeceğim, boş insanları göz ardı ediyorum.

Burada en ufak eleştiride malum parti taraftarı ilan ediliyoruz ergenlerin yeni favorisi bu. Kendilerine karşıt bir düşünce belirtince hemen malum partilisin. Haberden bağımsız hayatsız gibi oyun oynamak ve anime denen çöpü izlemek işsiz ve asosyal adam işi. Ergen bunu kendisine itiraf edemiyor saldırıya geçiyor. Sosyal bir hayatı olmayan kendisini geliştiremeyen evde bir tarafını büyüten adamdan da anca bu tepki beklenir zaten. Adama makale paylaşıyorum misal bana başlığını söyleyip kaçıyor açıp içini okumaktan aciz. Bir tane müptezel gelmiş 120 anime izledim diyor, imla kurallarından haberi yok. Kısacası okumaktan ve araştırmaktan aciz bir milletiz maalesef. En kolayı olan hazırı tüketmek de savunuluyor.

Senden mi öğreneceğim terbiyeyi köpek. Sen bana ulaşacağım bir Discord Zoom versene. Orada da böyle konuşabilecek misin bakalım bekliyorum hadi.

Halen daha saldırıyorsun.
Emin ol kurallarda yasak olmasa Discord hesabımı söyler ve sana ağzının payını verirdim. Konu açıldığından beri tek yaptığın şey insanlara hakaret etmek, kendi düşüncenin aksi iddia edildiğinde ağzından tükürükler saçarak saldırmak.
Sana terbiye öğreterek vaktimi harcayacak da değilim. Bu yaşına kadar öğrenmediysen, ben sana öğretmekle uğraşmam bile.

Halen daha saldırıyorsun.
Emin ol kurallarda yasak olmasa Discord hesabımı söyler ve sana ağzının payını verirdim. Konu açıldığından beri tek yaptığın şey insanlara hakaret etmek, kendi düşüncenin aksi iddia edildiğinde ağzından tükürükler saçarak saldırmak.
Sana terbiye öğreterek vaktimi harcayacak da değilim. Bu yaşına kadar öğrenmediysen, ben sana öğretmekle uğraşmam bile.
Kendi yazdığını okumasını bilmeyen boş beleş biri olmaktansa, 10 yaşında bir velet olmayı tercih ederim. Bundan sonra ne yazık ki yazdıklarını göremeyeceğim, boş insanları göz ardı ediyorum.
Böyle insanlarla uğraşmak yerine gülüp geçmeniz daha iyi olur bence. Önceden ben de sinir oluyordum ama şu an gülüp geçiyorum.

Böyle insanlarla uğraşmak yerine gülüp geçmeniz daha iyi olur bence. Önceden ben de sinir oluyordum ama şu an gülüp geçiyorum.

Normal şartlarda umursamam, ancak arkadaş artık işin dozunu kaçırmaya başladı. Eğer biraz daha saldırmaya devam ederse bir forum yetkilileri ile konuşmayı düşünüyorum. Kendisi hakkında şikayette bulunabiliyorsam işimi yasal yollardan halletmeyi tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı