Milli rezaletimiz: EBA

Ayrıca içerik bakımından bir eksiğini göremedim, oldukça zengin.
Matematik için yeni nesil soru yok resmen. Akademi bölümünde dil kısmı yok.
Hahahhaha, muhalif olmayı önüne gelen her şeyi haklı veya haksız biçimde eleştirmek sananlar olmasa idi kısaca doğru düzgün bir muhalefetimiz olsa idi mevcut hükümet bu kadar süre hükümet olarak kalamazdı; bir örneği de sizsiniz.
Haklı ya da haksız olarak biçimde eleştirmek değil amacım. Madem bize bir eğitim öğretim sözü verildi, bunun sıkıntısız karşılanması lazım. Bir devletin kuramadığı sunucuları Zoom gibi bir şirket kuruyorsa sıkıntı vardır. Haahahaaha kısmı ile kendinizi belirttiğinizi var sayıyor ve başka laf etmiyorum.
Bu sorunlar ile bi' ben karşılaşmadım sanırım, evet canlı dersler yapıldığı zamanlar yavaş idi ama max. 30sn-45sn'de yükleniyordu ki bu gayet normal 18000000+ öğrenci belirli saat dilimlerinde girmeye çalışınca sunuculara ağır geliyordu.
İnternet hızınız ile alakalıdır.

Haklı ya da haksız olarak biçimde eleştirmek değil amacım. Madem bize bir eğitim öğretim sözü verildi, bunun sıkıntısız karşılanması lazım. Bir devletin kuramadığı sunucuları Zoom gibi bir şirket kuruyorsa sıkıntı vardır. Haahahaaha kısmı ile kendinizi belirttiğinizi var sayıyor ve başka laf etmiyorum.
Eğitim sisteminin leş olduğunu bende söylüyorum, verilen eğitimden memnun değilim ama bunun EBA sunucuları ile alakası yok.

Size söz verilmedi, bu sosyal devletin getirdiği bir zorunluluk o yüzden seve seve yapılmak zorunda, daha bu kadar küçük bir farkı kavrayamadan eleştiri yapmanız cringe.

Zoom özel bir şirket DigitalOcean, Google, Microsoft, Amazon gibi özel şirketler ile iş yapabilir ve sunucularını asıl işi sunucular olan şirketlerde barındırabilir ama devlete bağlı bir organizasyon bunu yapmaz, bir kaç ay canlı ders yapılacak diye de mevcut sunucular sonrasında işlevsiz kalacağı biline biline yükseltilemez.

İnternet hızınız ile alakalıdır.
?:d Aynı şekilde, giremediyseniz sorun sizde demek ki.

Eğitim sisteminin leş olduğunu bende söylüyorum, verilen eğitimden memnun değilim ama bunun EBA sunucuları ile alakası yok.

Size söz verilmedi, bu sosyal devletin getirdiği bir zorunluluk o yüzden seve seve yapılmak zorunda, daha bu kadar küçük bir farkı kavrayamadan eleştiri yapmanız cringe.

Zoom özel bir şirket DigitalOcean, Google, Microsoft, Amazon gibi özel şirketler ile iş yapabilir ve sunucularını asıl işi sunucular olan şirketlerde barındırabilir ama devlete bağlı bir organizasyon bunu yapmaz, bir kaç ay canlı ders yapılacak diye de mevcut sunucular sonrasında işlevsiz kalacağı biline biline yükseltilemez.

?:d Aynı şekilde, giremediyseniz sorun sizde demek ki.
Bu devlet ben sosyal-devletim diyor mu? Diyor. Bir nebze söz veriyor yani. 6. sınıfa gittim, meraklanmayın. Sunucular tek kullanımlık değil sonuçta, orada kullanımı bitince e-devlet gibi diğer sitelerde veri depolanması için kullanılabilirdi. Ayrıca sunucular ve internet arasındaki bağı anlayamamanız cringe. Kör bir internet kötü bir sunucuya zor girer ama iyi bir internet kötü bir sunucuya daha rahat erişim sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten berbat bir uygulama geçen sene Online eğitimde ne acılar çektim bir bilseniz. Gerçekten ülkemiz teknoloji açısından çok ama çok geri. Online eğitim için Zoom en kullanışlı uygulama ders çalışma açısından ne var bilmiyorum gerçi bir zamanlar Morpa Kampüs diye bir uygulama vardı nasıl bilmiyorum ama iyiydi galiba. Eğer ders çalışmak istiyorsanız MEB testleri ve YouTube videolarını öneririm bu arada Morpa Kampüs'e ne oldu hala daha var mı bilen biri varsa ve yazarsa çok sevinirim? :)

Sunucular tek kullanımlık değil sonuçta, orada kullanımı bitince e-devlet gibi diğer sitelerde veri depolanması için kullanılabilirdi.
Hahahahahhaha. Sunucuların hızlarını kullandıkları işlemci ve RAM belirler; işlemci ve RAM depolama birimi olarak mı kullanılsın yani? Hahahhha.
Üstelik ihtiyaç olmadığı sürece yükseltme yapmak hala saçmalık, e-devlet için yeni sunuculara ihtiyaç duyulsa yükseltilir.

Ayrıca sunucular ve internet arasındaki bağı anlayamamanız cringe.
İşlem birimlerinin depolama birimi olarak kullanılmasını öneren birine göre fazla iddialı laflar bunlar.

Kötü bir internet kötü bir sunucuya zor girer ama iyi bir internet kötü bir sunucuya daha rahat erişim sağlar.
Eğer internetiniz kötü ise her yere yavaş girersiniz, benim internetim iyi ve her yere -EBA dahil- hızlı giriyorum, EBA sunucularının ne zaman ağır yük altında olduğu yani istisnai durumlar belli ve bu gayet normal.

Hala devam ediyorsunuz altı boş eleştiri yapmaya, tamam en muhalif sizsiniz. Videodaki kadından farkınız yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahahahahhaha. Sunucuların hızlarını kullandıkları işlemci ve RAM belirler; işlemci ve RAM depolama birimi olarak mı kullanılsın yani? Hahahhha.
Üstelik ihtiyaç olmadığı sürece yükseltme yapmak hala saçmalık, e-devlet için yeni sunuculara ihtiyaç duyulsa yükseltilir.

İşlem birimlerinin depolama birimi olarak kullanılmasını öneren birine göre fazla iddialı laflar bunlar.

Eğer internetiniz kötü ise her yere yavaş girersiniz, benim internetim iyi ve her yere -EBA dahil- aynı hızda giriyorum, EBA sunucularının ne zaman ağır yük altında olduğu yani istisnai durumlar belli ve bu gayet normal.

Hala devam ediyorsunuz altı boş eleştiri yapmaya, tamam en muhalif sizsiniz. Videodaki kadından farkınız yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DDOS'lara karşı ek sunucu olarak kullanılsın. Değerlendirmenin çok yolu var. Sosyal devlet anlayışına göre benim kaliteli eğitim alabilmem için iyi bir internete sahip olmam gerekmemeli. Günümüzde 16MBPS EBA hariç her yere yetiyor. Siz sürekli boş diye hüküm verip gülüyorsunuz. Sizin de Orta Çağ kilisesinden farkınız kalmıyor. Sizinle anlaşmak zor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDOS'lara karşı ek sunucu olarak kullanılsın. Değerlendirmenin çok yolu var.
İhtiyaç olmadığı sürece hala israf.

Sosyal devlet anlayışına göre benim kaliteli eğitim alabilmem için iyi bir internete sahip olmam gerekmemeli.
Evet, EBA destek noktaları var idi; babamın öğretmeni olduğu okulda da açıldı hatta Zoom vs. kurulumlarına bende yardım ettim, eğer iyi bir internete erişebilecek durumunuz yoksa buraları tercih edebilirdiniz.

Günümüzde 16MBPS EBA hariç her yere yetiyor.
Mevcut şartlar içinde EBA'ya da yetiyor.

Siz sürekli boş diye hüküm verip gülüyorsunuz. Sizinde Orta Çağ kilisesinden farkınız kalmıyor. Sizinle anlaşmak zor sanırım.
Doğru diyorsunuz, işlem birimlerini depolama birimi olarak kullanmalılar xd.

Geri
Yukarı