Milli savunma üniversitesinde koşuyu geçmek zorunlu mu?

greedarrow

Centipat
Merhaba, benim 8 Temmuz'da fiziki mülakatım var ve ben koşuyu şu anda yapamıyorum. 1dk25sn olması gerekirken 1.40'lardayım kuzenim koşuyu geçemezsem direkt eleneceğimi söylüyor doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiziki yeterlilik sınavına gireceksin ve koşamazsam elenir miyim diye soru sorman zaten saçma, tabii ki elenirsin. Koşamayan adamı ne yapsınlar. Ben şimdi 37 yaşındayım ve senin yaşlarındayken hem kara hem de hava da elenmiştim. Biraz saygılı ol yorum yapanlara. Ben elinden geleni yap, sonrası ne olur kim bilir manasında söylemiştim ama neyse.

Düzgün okursan sorduğum şey yapıp yapmamak değil. Elenir miyim diye soruyorum bir branştan yapamazsam. Lütfen bilmiyorsanız yorum yapmayın.

Fiziki yeterlilik sınavına gireceksin ve koşamazsam elenir miyim diye soru sorman zaten saçma, tabii ki elenirsin. Koşamayan adamı ne yapsınlar. Ben şimdi 37 yaşındayım ve senin yaşlarındayken hem kara hem de hava da elenmiştim. Biraz saygılı ol yorum yapanlara. Ben elinden geleni yap, sonrası ne olur kim bilir manasında söylemiştim ama neyse.

Abi sen beni anlamamaya çalışıyorsun sanırım başka açıklaması yok. Benim dediğim şey şu ben mekik+koşu veya şınav+koşuyu yaparsam elenmem bunu biliyorum. Ama mekik+şınav yapıp koşuyu yapamazsam eleniyor muşum. Ben bunun doğru olup olmadığını soruyorum.
Belki herhangi birinin aklına takılır diye yazıyorum koşudan elenirseniz direk elenmezsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı