Milyarder olsanız hangi arabayı alırdınız?

20210122_131215.jpg

Şaka yapmıyorum. Komik bir kısmı yok.

Benim lüks uçağım.jpg

Al işte mis gibi uçak. Gerçek boyutlarla kıyaslarsak motorlardan kokpite yaklaşık 197 kilometrelik bir uzunluğa sahip 😎 Ayrıca en sevdiğim özelliği içinde eğitilmiş Turbox imha timi bile var 😎
Ayrıca uçakta seyahat edenlere teşekkür olarak RTX 3090ti hediye ediliyor. 😎 😎 😎 😎 😎

Arkadaşlar uçağımdaki turbox imha timine katılmadan önce atacağım yere 1000000 saniye göz kırpmadan bakmanız gerekiyor.
Arkadaşlar uçağımdaki turbox imha timine katılmadan önce atacağım yere 1000000 saniye göz kırpmadan bakmanız gerekiyor.
Eğer eğitimi tamamlar iseniz Cyberpunk hediye ediliyor.

TL mi yoksa $/€/£ ile mi milyarder olduğuma göre değişir. Eğer döviz milyarderi olsam sırf koleksiyon amaçlı olarak bir markanın (muhtemelen Aston Martin olur) şimdiki ve geçmiş bütün modellerini alıp salondan izleyebileceğim bir garaj yapardım. O kadar milyarı kazanacak kadar acımasız bir kapitalist olduğuma göre bunu yapacak görgüsüzlüğüm de olur. :D

TL ile milyarder olacaksam sadece DBS Superleggera alırdım ufak geziler ve haftasonu kullanımı için, günlük kullanım için de Audi Q8 alırdım sanırım. Dövize çevirince milyarla alakası kalmayacak paramı gereksizce arabalar alarak bitirmeyi tercih etmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı