Milyarder olsanız hangi arabayı alırdınız?

TL mi yoksa $/€/£ ile mi milyarder olduğuma göre değişir. Eğer döviz milyarderi olsam sırf koleksiyon amaçlı olarak bir markanın (muhtemelen Aston Martin olur) şimdiki ve geçmiş bütün modellerini alıp salondan izleyebileceğim bir garaj yapardım. O kadar milyarı kazanacak kadar acımasız bir kapitalist olduğuma göre bunu yapacak görgüsüzlüğüm de olur. :D

TL ile milyarder olacaksam sadece DBS Superleggera alırdım ufak geziler ve haftasonu kullanımı için, günlük kullanım için de Audi Q8 alırdım sanırım. Dövize çevirince milyarla alakası kalmayacak paramı gereksizce arabalar alarak bitirmeyi tercih etmezdim.
Beğendim yorumu :"D Bir de Maserati hayranı olmama rağmen Aston'un bu modelini baya sevdim ☺

resized_0201b-4df10a2839565171.jpg

Yüksek olarak Urus, offroad olarak H1 Alpha, hiper olarak Chiron, süper olarak 911 Turbo S, elektrikli olarak Taycan, haricinde de zaten muhtemelen 3000 arabam falan olur ama öyle Brunei kralı gibi bırakmam.

Ahım şahım bir arabaya gerek yok 2.0 motor yeni Audi 4'ler çok hoşuma gidiyor. Ondan bir tane alırdım. Zaten fiyatlar milyona dayanmış. Marcedes C serisi BMW 3 serisi Audi A4 serisi 500-600 TL'den aşağı değil.

Benim beğendiğim çok araç var. Ama hangisiyle başlardın dersen kesinlikle E46 M3 CSL ile başlardım.

1611345344519.png

KM'si büyük ihtimalle düşük olurdu. Türkiye'de en beğendiğim 2 tane M3 CSL var. Biri Siyah 34 CSL 46 plaka olan CSL (Türkiye'de 2 adet siyah CSL var). Diğeri ise Türkiye'de en beğendiğim garajlardan biri ve Momo,Sparco,BBS'in Türkiye distiribitörü olan Driven34 Can abinin 34 E 0040 plakalı CSL nam-ı diğer ''CeSiL''i.

İkinci araç ise C5 Kasa RS6. İlk RS6 kasasıdır. Avant alırdım. Daha güncelleri de var ama ben RS6'nın ilk kasasını seviyorum.

1611345654306.png

Üçüncü araç ise bir E30 Touring alıp komple E30 M3'e çevirmek. Dünya'da bazı örnekleri mevcut. Türkiye'de ise E30 M3 replica yapan ES Garaj'da 1 adet yapılmış. Şu anda içi ve motoru eksik sadece. Tıpkı aşağıdaki gibi yapardım.

1611346092402.png

Ekleyeceğim 1-2 araç daha var ancak aklıma gelmiyor. Aklıma gelirse mutlaka yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı