Mimari odaklı takılan Minecraft sunucusu var mı?

Hiç sanmıyorum dostum. Her yer delik çukur, ilginç binalar ve cinsel organ heykelleriyle dolu oluyor o tarz sunucularda. Ve materyal çeşitliliği açısından creative daha iyi olur gibi.
Ayranım dökülmesin durumu bu. Faction'da zaten çok fazla yapıların yanına kalıcı yapı yapamazsın. Hem Creative, hem normal dünya oluşumu hem de Troll'süz bir sunucu hayal. Birinden birini feda etmen lazım ya da dediğin gibi paralı sunuculara girmen lazım.
@cha1rman Lütfen kahkaha atma sebebini söyler misin?
Yanlış biliyorsun çünkü.

Ayranım dökülmesin durumu bu. Faction'da zaten çok fazla yapıların yanına kalıcı yapı yapamazsın. Hem Creative, hem normal dünya oluşumu hem de Troll'süz bir sunucu hayal. Birinden birini feda etmen lazım ya da dediğin gibi paralı sunuculara girmen lazım.

Yanlış biliyorsun çünkü.
Peki o zaman 1.2.5'den beri Faction sunucularında oynuyorum neden amaçları yapı yapmak değil de set kasıp savaşmak? Yoksa sadece Türkiye için mi böyle?
Ayrıca Youtube tarafında yabancı videolarda da keza aynı şekilde.

Peki o zaman 1.2.5'den beri Faction sunucularında oynuyorum neden amaçları yapı yapmak değil de set kasıp savaşmak? Yoksa sadece Türkiye için mi böyle?
Ayrıca Youtube tarafında yabancı videolarda da keza aynı şekilde.
Denk gelmemişsin o zaman pek. Bende 1.5 ile 1.8 arasında oynuyordum, spawn'dan uzaklaştıkça çok güzel mekanlar vardı; spawn yakınları dediğin gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı