Mimarlık bölümü için laptop önerisi

Krigs32

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Artan dolar kuru sebebiyle bugün laptop almaya karar verdim. Oyunda oynamak kaydıyla genellikle 3DS Max, Lumion gibi render gerektiren programlar kullanacağım. Lenovo Legion'un 130W 3060 olması kafamı çok karıştırıyor. Ayrıca 4050 HP hakkındaki düşüncelerinizide söylerseniz sevinirim. Teşekkürler, iyi günler dilerim.

Nitro'yu unutun derim. Legion daha mantıklı. Her ne kadar Victus'da 4050'de olsa gerek MUX olmayışı gerek ise W değerinin düşük oluşu Legion'ı daha mantıklı yapıyor.
W değeri 4000 serisinde çok fazla fark yaratmıyor hocam. mux konusunda ise haklısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

W değeri 4000 serisinde çok fazla fark yaratmıyor hocam. MUX konusunda ise haklısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir noktadan sonra fark yaratmıyor, 90-95'den sonra.

O cihaz 75W ama.

Nitro'yu unutun derim. Legion daha mantıklı. Her ne kadar Victus'da 4050'de olsa gerek MUX olmayışı gerek ise W değerinin düşük oluşu Legion'ı daha mantıklı yapı

Nitro'yu unutun derim. Legion daha mantıklı. Her ne kadar Victus'da 4050'de olsa gerek MUX olmayışı gerek ise W değerinin düşük oluşu Legion'ı daha mantıklı yapıyor.
Çok fazla teknik bilgiye sahip değilim. Sanırım Legionda Mux var dimi ?

Hocam size önerim bende mimarlık okuyorum uygun fiyatlı bi laptop iyi bir masaüstü toplamanız render alırken can çekişmeler importlarken lafayı yemeler laptop uygun değil bu işe malesef.

Peki Nitroyu önermeme sebebiniz nedir ? 8gb ram takviyesiyle 22.300 gibi bir fiyata gelecek.

Hocam size önerim bende mimarlık okuyorum uygun fiyatlı bi laptop iyi bir masaüstü toplamanız render alırken can çekişmeler importlarken lafayı yemeler laptop uygun değil bu işe malesef.
Evde render alacak bir bilgisayarım var. Mobil olması sebebiyle laptop alacağım. Fakat müthiş kararsız kaldım. Vakit geçtikçe de geriliyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı