Minecraft 1.14.4 sistem gereksinimleri nedir?

Shel_by

Kilopat
Merhaba, Minecraft 1.14.4 sürümünün sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak istiyorum. Şu anki 4 GB RAM'li Lenovo G500 sistemde 4 FPS falan alıyorum. Hem Minecraft 1.14.4'de video çekerken kastırmayacak bir sistem öneriniz var mıdır? Çok pahalı olmayacak şekilde, en fazla 1.8 oynayabildim. Bir sürü şey eklenip değişmiş eskiden çocuk oyunu derdim ama şimdi nedense oynayasım geldi, çocuk oyunu olmadığının farkına vardım galiba. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft işlemci ve RAM odaklı bir oyun. Ekran kartı konusunda bir çok kart iş görür fakat video çekecekseniz 750TI gibi bir kart ideal olur. Bütçenizi söylerseniz sistem önerebiliriz.

Hiç zorlama. Ekran kartı konusunda senin kasmana gerek yok. Minecraft işlemci ve ram odaklı bir oyun. Grafik malum, hepimiz biliyoruz. 2x8Gb ram senin işini çok rahat görür. Ve lütfen belli bir bütçe söyle

Minecraft işlemci ve RAM odaklı bir oyun. Ekran kartı konusunda bir çok kart iş görür fakat video çekecekseniz 750TI gibi bir kart ideal olur. Bütçenizi söylerseniz sistem önerebiliriz.

Hiç zorlama. Ekran kartı konusunda senin kasmana gerek yok. Minecraft işlemci ve ram odaklı bir oyun. Grafik malum, hepimiz biliyoruz. 2x8Gb ram senin işini çok rahat görür. Ve lütfen belli bir bütçe söyle
3000 bandını aşmayacak bir sistem lazım.

1578143750096.png

Knk biraz aştım ama. Bunun altı pişmanlıktır.

Şu an mobildeyim ancak 3 bin TL’ye R5 1600 ve RX570’li bir sistem kurulabilir. Kalan parçaları bütçenize sığacak şekilde seçebilirsiniz. 1 TB HDD ya da 240 GB SSD kullanabilirsiniz oynayacağınız oyunlara göre. 500-550W PSU ve havalandırması güzel bir kasa seçebilirsiniz.

PC geçtiğim zaman tek tek link bırakırım.

Şu an mobildeyim ancak 3 bin TL’ye R5 1600 ve RX570’li bir sistem kurulabilir. Kalan parçaları bütçenize sığacak şekilde seçebilirsiniz. 1 TB HDD ya da 240 GB SSD kullanabilirsiniz oynayacağınız oyunlara göre. 500-550W PSU ve havalandırması güzel bir kasa seçebilirsiniz.

PC geçtiğim zaman tek tek link bırakırım.
1650 süper, RX 570' den daha iyidir. Ayrıca 9100F tekli çekirdekte 3600 gücünde.

Geri
Yukarı