Çözüldü Minecraft 1.16.5 Basamağa oturma modu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, ben bilgisayarı server olarak tanıttım ve 3 kişi oynuyoruz. Nasıl mod/plugin ekleyebilirim? Basamağa oturma modunu bilenler yazabilir mi hangi mod?
Ekleme: Var olan dünyam silinmesin. Şimdiki dünyaya mod eklemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle şu sisteden Forge indirin, kurduktan sonra bu siteden de oturma modunu indirin. İndirdikten sonra %appdata%'den .minecraft'ta girip mods klasörüne bu dosyayı atın, eğer oyunu, oyun içinden LAN olarak açtıysanız bir şey yapmanıza gerek yok ama diğer türlü sunucuyu indirip kurduysanız Forge'nin sunucu dosyasını indirmeniz gerekir ve son olarakta bunu oynayacak herkesin yapması gerekiyor.
Öncelikle Minecraft Forge kur ondan sonra oturağa oturma modunu indir. Ondan sonra çalıştırı açarak oraya %appdata% yaz. Minecraft'ı seç. Ve modu mods klasörüne at.

Öncelikle şu sisteden Forge indirin, kurduktan sonra bu siteden de oturma modunu indirin. İndirdikten sonra %appdata%'den .minecraft'ta girip mods klasörüne bu dosyayı atın, eğer oyunu, oyun içinden LAN olarak açtıysanız bir şey yapmanıza gerek yok ama diğer türlü sunucuyu indirip kurduysanız Forge'nin sunucu dosyasını indirmeniz gerekir ve son olarakta bunu oynayacak herkesin yapması gerekiyor.

Çözüm
Forgenin sunucu dosyasını indireceğim eski dünyayı kopyalasam hata olur mu? Çalışırsa öyle yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı