Minecraft 1.8 sürümü ile sunuculara girmek güvenli mi?

Catexe

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben orijinal Minecraft kullanıyorum. Şimdi 1.8 sürümünde üstünde eski sürüm olduğu son oyuncu güvenliklerini desteklemediğini söylüyor yani ben bu sürüm kullanıp bir sunucu girsem hesabım çalınabilir ya da farklı şeyler mi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben orijinal Minecraft kullanıyorum. Şimdi 1.8 sürümünde üstünde eski sürüm olduğu son oyuncu güvenliklerini desteklemediğini söylüyor yani ben bu sürüm kullanıp bir sunucu girsem hesabım çalınabilir ya da farklı şeyler mi olur?

Hesap bilgilerini paylaşmadığın takdirde ve atılan linklere hemen tıklamadığın zaman çalınmaz. Yıllardır 1.8 oynarım hiç çalınma vakası ile karşılaşmadım.

Ben oynuyordum eskiden hiç bir şey olmamıştı. Bence bir sorun olmaz.

Premiumlu serverlere girersen bir sorun olacağını düşünmüyorum. Yıllardır 1.8 oynadım herhangi bir şey görmedim. Hatta bunu da ilk defa sizden duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı