Minecraft 60 FPS sorunu ve Optifine kurma

stas1f1

Hectopat
Yer
Adana-Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft oynarken VSync kapalı ve kare hızı sınırsızda fakat 60 FPS geçemiyorum. Bir de Optifine indirmek istiyorum fakat RAR biçiminde iniyor, bunu nasıl kurarım? Teşekkürler şimdiden.
Abi lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
@stas1f1 'e katılıyorum, gayet anlaşılır yazmış bence. "RAR biçiminde iniyor" diyerek demek istediği, "kurulu biçimde geliyor" olmalı. FPS olayıda; sabit 60 FPS demiş. Anlayarak yazın; @humasettinozlecik , @Tyrina.
RAR biçiminde iniyor demek dosya uzantısının .rar olduğunu belirtir içerisinde gelen dosyaların kurulum dosyası mı yoksa hazır kurulu olan dosyalar olup olmadığını belirtmez.

Buradan manzara farklı kardeşim ne anlamak istiyor isen onu anlayabilirsin.[/QUOTE sabır
oyunun kurulum dosyaları nerde bi kaç ayar değiştireceğim sorunun nerde olduğunu buldum kurulum dosylarının içinde fps 60 fps olarak kalmış ve değişmiyor bunu minecraftın ayar kısmından sistem bilgileri kısmından öğrendim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı