Minecraft 75 TL'ye kiralık sunucu önerisi

zLxntea

Decapat
Daha fazla  
Minecraft için ücretli server arıyorum nereden alabilirim? Öneriniz var mı? 3 kişi oynayacağız ve bütcemiz 75TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü çoğu kişi sahte sunucu vererek anında resetliyor ya da modlu alınca modları sunucudan siliyor. Sizde erişim sağlayamıyorsunuz ve bir sorun olduğunda garanti vermiyor.
Dostum sen 10 yıl öncesinde kalmış gibisin. Bu işler resmi oldu artık TR'de birçok güvenilir firma var. Hiçbir şeyden anlamıyorsan bile adamlar senin sunucuna kadar açıyor pluginlerine kadar kuruyor.

Çünkü çoğu kişi sahte sunucu vererek anında resetliyor ya da modlu alınca modları sunucudan siliyor. Sizde erişim sağlayamıyorsunuz ve bir sorun olduğunda garanti vermiyor.
Ben daha önceden Rabisu ve Batihost üzerinden sunucu kiraladım. Hiç de öyle bir şey yaşamadım. Sizin kiraladığınız firmalar tanına firmalar mı? Benim dediklerimden birisi şu anda CraftR*** ile çalışıyor.

Burada önerdiğim şeylerlerin hiçbirinde böyle bir sorun yaşamadım. Sanırım siz sunucunuzu Discord'dan veya pek bilinmeyen bir siteden aldınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı