Çözüldü Minecraft açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

SametKolu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam dostlar, son 1 aydır Minecraft oynayamıyorum. Orijinal Minecraft Launcher'a ve orijinal Minecraft hesabına sahibim fakat oyuna girerken Mojang yazısı sonlara doğru geldiğinde yanıt vermiyor ve kapatmak zorunda kalıyorum. Beklemeyi deneyin demeyin, çünkü 1 saat kadar bekledim, hiçbir şey olmadı. Ayrıca Minecraft ve Java'yı defalarca kez kaldırdım temiz bir şekilde kurdum. Hiçbir değişiklik olmadı. Önerileriniz nelerdir?
1614682695633.png

Çözüm
Hocam sadece 1.16.5 oynayıp yenilikleri deneyimlemek istediğim için Badlion Client'i sildim. Mümkünse sadece orijinal Launcher hakkında destek verebilir misiniz?
Arkadaşlar sorunumu Malwarebytes ile virüsleri temizleyerek giderdim. İlgilenen herkese teşekkürler. Konu kilitlenebilir
Herkese selam dostlar, son 1 aydır Minecraft oynayamıyorum. Orijinal Minecraft Launcher'a ve orijinal Minecraft hesabına sahibim fakat oyuna girerken Mojang yazısı sonlara doğru geldiğinde yanıt vermiyor ve kapatmak zorunda kalıyorum. Beklemeyi deneyin demeyin, çünkü 1 saat kadar bekledim, hiçbir şey olmadı. Ayrıca Minecraft ve Java'yı defalarca kez kaldırdım temiz bir şekilde kurdum. Hiçbir değişiklik olmadı. Önerileriniz nelerdir? Eki Görüntüle 902671

Farklı Launcher ile deneyebilirsiniz.

Herkese selam dostlar, son 1 aydır Minecraft oynayamıyorum. Orijinal Minecraft Launcher'a ve orijinal Minecraft hesabına sahibim fakat oyuna girerken Mojang yazısı sonlara doğru geldiğinde yanıt vermiyor ve kapatmak zorunda kalıyorum. Beklemeyi deneyin demeyin, çünkü 1 saat kadar bekledim, hiçbir şey olmadı. Ayrıca Minecraft ve Java'yı defalarca kez kaldırdım temiz bir şekilde kurdum. Hiçbir değişiklik olmadı. Önerileriniz nelerdir? Eki Görüntüle 902671
Driver'ları güncelledin mi acaba ? Eğer Güncelleme Yapmadıysan Olabilir

Driver'ları güncelledin mi acaba ? Eğer Güncelleme Yapmadıysan Olabilir
Driver'larım güncel fakat tekrar kontrol edeceğim hocam.
Deneyip görmek lazım. Hocam badlion Client'i neredeyse tüm YouTuber'lar kullanıyor hatta Client'in hile koruması falanda var yani hesap çalması imkansız.
Teşekkürler hocam bir bakayım şimdi.
1614687118606.png
Badlion Client'i böyle bir hata veriyor, ne yapmalıyım
Konu güncel, yardımcı olur musunuz?

Çook daha eski bir sürüm ile girmeyi deneyin. 1.12 1.7.9

Yeni konular

Geri
Yukarı