Minecraft alınır mı?

SamiYusufErkap

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Her gün hatta her saat fikrim değişiyor. Bazı yerlerden bedava oynuyorum ama orijinal alma isteği ve bedrock isteği bir artınca alayım diyorum. 10 dk sonra zaten oynuyorum bedava boşuna 200 TL heba etme diyorum. Cevapları da biliyor gibiyim ama yine de sormak istedim.

Her gün hatta her saat fikrim değişiyor. Bazı yerlerden bedava oynuyorum ama orijinal alma isteği ve bedrock isteği bir artınca alayım diyorum. 10 dk sonra zaten oynuyorum bedava boşuna 200 TL heba etme diyorum. Cevapları da biliyor gibiyim ama yine de sormak istedim.

Sürekli oynamıyorsanız çoğu kişi gibi ayda bir Survival açıp siliyorsanız almayın gereksiz olur.

Zamanında bende çok düşündüm, şuan discordun verdiği xbox gamepass'i ile minecraft'ı oynuyorum ama sahtesi ile aynı zevk. Tam almayacağıma karar verdim. Bana göre korsandan tek farkı orjinal sunucularına girebilme.

Bence alınır. Elbet bir gün lazım olabiliyor. Plati'den alabilirsin aslında her şeyi değişen hesaplar var ben yıllardır bir sorun yaşamadım.

Hocam almamanı tavsiye ederim korsandan pek farkı yok. Tek fark orijinal sunuculara girebiliyorsun.

Geri
Yukarı