Minecraft almak için hangi site daha güvenilirdir?

50 TL'lik elmas paket alacağım, hangi siteden almalıyım?
Hiçbirine güvenme ben herkesin güvenilir dediği bir siteden almıştım. 2 ay kullandım ve gitti. Yanlış şifre diye giremedim. Canlı destekleri vardı. Onlara söyledim alışveriş kodu gibi bir şey istediler ben onu silmiştim ve beni sanırsam banladılar ve konuşamadım bir daha. Madem 50 liran var biraz daha biriktir. Sabret ve git orijinalini al. Başka sitelerden alırsan ikinci el veriyorlar. Hesaplar kullanılmış oluyor bu yüzden ucuz. Hatta serverlardan banlanmış hesaplar da olabiliyor.

Uczpre'den aldım. Yaklaşık 6 ay sonra patladı. Canlı destek ekibinden alışveriş dekontunu atıp yeni hesap istedim, hemen verdiler. Ben demir paket almıştım, elmas pakette sorun yaşar mısınız bilmem.

İkisinin farkları nedir? Biri 184 TL biri 78 TL?

Attığım her iki link de Microsoft'un kendi sitesinden. Windows 10 Edition alırsan telefondan ve Xbox'dan oynayan kişilerle de oynayabilirsin. Java Edition alırsan sadece bilgisayardan oynayanlarla oynayabilirsin. Daha fazla detay öğrenmek için aşağıdaki konuya gidebilirsin:

Son düzenleme:
Benim tavsiyem almamanız yönünde. Ben de birçok YouTuber'a sponsor olan bir sayfadan aldım, 1 ay gitti daha sonra hesabıma başka biri girip nickname ve skini değiştirmeye başladı. Giremesin diye şifreyi değiştirdim ardından ertesi gün hesabın şifresi değişmişti. Desteğe sipariş numaram ile beraber yazdım, ve onlar şifreyi değiştirdiğim için hesabın panelden düştüğünü, yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Geri
Yukarı