Minecraft almak mantıklı mı?

EmirhanMelih

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Minecraft'ı almak için arkadaşımda Pass vardı ve onda oyun 160 TL idi. Ben de oyunu almak için arkadaşa para attım ve o da bana oyunu attı.
Ama içim rahat etmiyor ve sürekli strese giriyorum para verdiğim için. Sizce oyunu almam doğru bir şey miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değildi bir iş yapacaksan ortaksız olacaksın tek olacaksın eşsiz olacaksın ve yalnız bir adam olacaksın. Olur ileride bir sıkıntı çıkar sana caz yapar olayı anlamazsın olur ya bir anlığına falan boyun eğersin olmaz böyle şeyler.
Reis senin yorum daha çok motivasyon yorumu olmuş 🫠

Hayır değildi bir iş yapacaksan ortaksız olacaksın tek olacaksın eşsiz olacaksın ve yalnız bir adam olacaksın. Olur ileride bir sıkıntı çıkar sana caz yapar olayı anlamazsın olur ya bir anlığına falan boyun eğersin olmaz böyle şeyler.

Hocam ne anlatıyorsunuz? :D

Ne zaman böyle hissederseniz kendi sitesinde 200TL olan Minecraft'ı güvenilir diye Papara'dan 500TL'ye alan çocuk gelsin. İyi yapmışınız oynayın hocam hakkını her türlü verir Minecraft yani.Parayı buna harcamayıp farklı bişey alsanız da gidecek yani.

Minecraft bütün oyunlar içerisinde en para verilebilecek oyun. Sürekli güncelleniyor, güncellenmiyor olsa bile çok büyük bir topluluğu ve fazlaca mod geliştiricileri var. Ben pahalanmadan alacağım.

Öncelikle merhaba, Minecraft'ı almak için arkadaşımda Pass vardı ve onda oyun 160 TL idi. Ben de oyunu almak için arkadaşa para attım ve o da bana oyunu attı.
Ama içim rahat etmiyor ve sürekli strese giriyorum para verdiğim için. Sizce oyunu almam doğru bir şey miydi?

Minecraft denildiği gibi hiç eskimeyen bir oyun, oyunu aldın keyfini çıkart strese girmen yanlış.

Ben de sık oynamayacağımı bilmeme rağmen 160 TL verip aldım, pişman da değilim. Sık oynamayacağım, hiç oynamayacağım anlamına gelmiyor. Siz bir de sürekli MC oynuyorsanız almanıza pişman olmanıza asla gerek yok. Sürekli oynamayacaksanız da elbet canınız sıkıldıkça oynarsınız. Hem Xbox da kesinlikle zam yapacaktır game passe vs. Bundan Minecraft da nasibini alırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı