Minecraft Arkadaşlarımın Hamachili Servera Girememesi

xAnjee

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Hamachi ile kurduğum Minecraft sunucusuna arkadaşlarım katılamıyor. İlk denememizde (ESET Nod 32 Ve Güvenlik duvarım aktif) arkadaşım rahat girebildi ve yaklaşık 5-10 dakika oynadık. Tekrar serveri değiştirip başka bir dosyalarla serveri başlattığımda ise oyuna girdi olarak görünüyor fakat "Arazi Yükleniyor" da takılıp disconnect hatası alıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Not; Sonrasında antivirüs ve güvenlik duvarını devre dışı bıraktığımızda da giriş yapamıyor.

Bende de bir ara böyleydi aradım aradım bulamadım en son ethernet kablosunu çıkarıp Wi-Fi ile denemiştim ve girmiştim sende de olacağını sanmıyorum ama bir dene laptopsa ve kabloyla bağlanıyorsan.

Bende de bir ara böyleydi aradım aradım bulamadım en son ethernet kablosunu çıkarıp Wi-Fi ile denemiştim ve girmiştim sende de olacağını sanmıyorum ama bir dene laptopsa ve kabloyla bağlanıyorsan.
Kablo ile bağlanıyorum ve bilgisayarımda wifi adaptörü yok. Yanıtın için teşekkür ederim :)

Sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum. Bende bu tarz sorunlar yaşamıştım ama halledemeyip pes ettim. Sonralarda aternos diye bir site buldum. Hiç bilgim yokken kolayca sunucu kurup oynayabildim. Eğer bulamazsan nasıl kurulacağını videoları var.

Sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum. Bende bu tarz sorunlar yaşamıştım ama halledemeyip pes ettim. Sonralarda aternos diye bir site buldum. Hiç bilgim yokken kolayca sunucu kurup oynayabildim. Eğer bulamazsan nasıl kurulacağını videoları var.
Evet, aternos'un farkındayız fakat yaklaşık 8 kişi oynuyoruz. Bu karantina günlerinde sıkılmamak için tekrar başladık ve yaklaşık olarak 100 dakika açılma süresi ve 1GB ram ile çok sıkıntılar yaratabiliyor. Yorumun için teşekkür ederim :)

Mesajı sildim :). Çünkü biri benden önce davranmış.

Bende de her seferinde sorun olmuştu sabredemeyip kapatmıştım her seferinde. Şu ethernet olayını çözdükten sonra bir de mod sorunu vardı Minecraft'ta neymiş bir mod eksikmiş antivirüsü kapıyorum 3 4 kere silip yeniden yüklüyorum hexxiti yok şu mod eksik arkadaşlarım sıkıntısız oynuyor. Neymiş efendim sorunun nedeni? Arkadaşların Windows'u Türkçe benimki İngilizce diyeymiş. Lan yürü git dedim sildim oyunu sonra bir daha oynamadım.

Kimse giriş yapamıyor diye port ile sunucu açtım. Gene aynı şekilde "Harita yükleniyor" kısmında kalıyorlardı. Modeme reset attıktan sonra garip bir şekilde herkes girebilmeye başladı. Cidden garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı