Minecraft Aternos sunucusundaki hacker

Squaxw

Hectopat
Bugün arkadaşımla Aternos üzerinden açtığımız Server'da oynuyorduk fakat başka bir arkadaşımın kuzeni, galiba servermizi hackledi ben sunucuyu açtığımdan bir 2-3 dakika sonra serverden çıktım. 1saat sonra sunucuya girdiğimde sunucunun bazı yerleri TNT ile patlatmisti sonra iftar saat geldi herkes sunucudan çıktı sonra tekrar sunucuyu açtığımızda beni banladı. Oyuncular kısmına girip banlanan oyunculara baktığımda ise gözükmüyordum ama sadece bende operatörlük var ve sunucuyu da ben kurdum ve whitelistde açıktı ve Whitelist'de arkadaşımla ben vardım. Sonradan bana Gmail'in gg yenisini aç yazdı bende Gmail'imin şifresini güçlü bir şifre ile değiştirdim.
Şimdi bu kişi benim Gmail hesabımı çalmış mıdır özel bilgilerimi ve şifremi öğrenmiş midir?
Bir de dün şöyle bir şey yazmıştı (görselde)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-04-15-00-09-59-1.png
    Screenshot_2022-04-15-00-09-59-1.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 626
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün arkadaşımla Aternos üzerinden açtığımız Server'da oynuyorduk fakat başka bir arkadaşımın kuzeni, galiba servermizi hackledi ben sunucuyu açtığımdan bir 2-3 dakika sonra serverden çıktım. 1saat sonra sunucuya girdiğimde sunucunun bazı yerleri TNT ile patlatmisti sonra iftar saat geldi herkes sunucudan çıktı sonra tekrar sunucuyu açtığımızda beni banladı. Oyuncular kısmına girip banlanan oyunculara baktığımda ise gözükmüyordum ama sadece bende operatörlük var ve sunucuyu da ben kurdum ve whitelistde açıktı ve Whitelist'de arkadaşımla ben vardım. Sonradan bana Gmail'in gg yenisini aç yazdı bende Gmail'imin şifresini güçlü bir şifre ile değiştirdim.
Şimdi bu kişi benim Gmail hesabımı çalmış mıdır özel bilgilerimi ve şifremi öğrenmiş midir?

Hacker degil
Seninle aynı nickle girince operatör oluyor bu kadar basit.

Birini hacklemiş olsam en azından Türkçe'me dikkat ederdim.

Korkma salıyordu onu yazan.

Üsteki mesajları okuduysan hiç korkmana gerek yok.

Hocam o zaman bende hackerim Discord'da gözüküyorsa dert etmeyin bir şey olmaz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
İlk başta biraz paniklemiştim :D
Birini hacklemiş olsam en azından Türkçe'me dikkat ederdim.

Hocam banamı dediniz yanlışım varsa kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı