Minecraft bad video driver

İşletim sistemi
Windows 7

Revanchist

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bad video driver adında bir hata alıyorum. Driverlarım güncel, çift ekran kartı var. Uzun zamandır çözüm arıyorum. Her yolu denedim...

Adsız.png

Adsız3.png

dxdiag.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğimi yapar mısınız? Önce DDU ile olan rehberden ekran kartı sürücünüzü silin ondan sonra indirdiğiniz daha güncel olan ve sizin işletim sisteminize uyan Catalyst sürücüsünü kurun.

Hocam dediginiz işlemi yaptim öncelikle DDU ile ekran karti suruculerini sildim ve Windows 7 64 Bit Catalyst surucusunu kurdum. Şu anda bilgisayar arkada aciliyor lakin ekranda Windows başlatılıyor yazisinda kalıyor.
Dediğimi yapar mısınız? Önce DDU ile olan rehberden ekran kartı sürücünüzü silin ondan sonra indirdiğiniz daha güncel olan ve sizin işletim sisteminize uyan Catalyst sürücüsünü kurun.

Kalmaması lazım, DDU rehberindeki her şeyi uyguladıysanız ve sildikten sonra bilgisayar yeniden başladıysa ondan sonra siz de yeni sürücüyü indirdiyseniz sorunsuz açılması gerek.
Kendim kaç defa yaptım hiçbir sorun olmadı, biraz bekleyin.

Driverlari sildikten sonra sorunsuz bir sekilde tekrar açılmıştı Catalyst kurunca yeniden başlattigimda boyle bir sorun oluştu yaklasik 10 dk dir bekliyorum bilgisayarin Wi-Fi bağlantısı çalışıyor gözüküyor yani bilgisayar acik fakat ekran donmuş bir şekilde.
Guvenli modda başlatip driveri silip tekrar yukleyebilirim.
Kalmaması lazım, DDU rehberindeki her şeyi uyguladıysanız ve sildikten sonra bilgisayar yeniden başladıysa ondan sonra siz de yeni sürücüyü indirdiyseniz sorunsuz açılması gerek.
Kendim kaç defa yaptım hiçbir sorun olmadı, biraz bekleyin.

Bilgisayarı açmayı başardım fakat ekran kartını yine okumuyor Intel'in ekran kartıyla açılıyor bilgisayar. Benim ekran kartı modelim HD 5650 fakat Catalyst HD 5000 driveri kuruyor. Ne yapmam lazım

Adsız 2.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı