Minecraft Bedrock Edition parlaklık çok düşük

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla Realms dünyası kurduk, onlar telefondan bende bilgisayardan giriyorum. Fakat onlar madene inince parlak oluyor, bende her yer karanlık Fullbright texture packleri falan araştırdım ama hiçbiri işe yaramadı. Parlaklık da Full, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarımla realms dünyası kurduk, onlar telefondan bende bilgisayardan giriyorum. Fakat onlar madene inince parlak oluyor, bende her yer karanlık fullbright texture packleri falan araştırdım ama hiçbiri işe yaramadı. Parlaklık da Full, nasıl çözebilirim?

Monitorun ayarlaindan bir şey yaptiniz mi?

Monitorun ayarlaindan bir şey yaptiniz mi?
Monitör ile ilgili birşey olsa oyun dışında ekran az parlak olurdu monitörle ilgili bişey olduğunu düşünmüyorum.

Durum normal telefonlarda gamma pack çalışabiliyor ama PC de çalışmıyor bedrock da meşale dışında seçenek yok.
Peki Bedrock'ta meşaleyi sağ ele alabiliyormuyuz? Ayrıca ele alınca etraf parlaklık oluyordu Optifine sayesinde, Bedrock'ta böyle birşey var mı?

Monitör ile ilgili bir şey olsa oyun dışında ekran az parlak olurdu monitörle ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Peki Bedrock'ta meşaleyi sağ ele alabiliyor muyuz? Ayrıca ele alınca etraf parlaklık oluyordu OptiFine sayesinde, Bedrock'ta böyle bir şey var mı?

Maalesef alamazsiniz.

Monitör ile ilgili bir şey olsa oyun dışında ekran az parlak olurdu monitörle ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Peki Bedrock'ta meşaleyi sağ ele alabiliyor muyuz? Ayrıca ele alınca etraf parlaklık oluyordu OptiFine sayesinde, Bedrock'ta böyle bir şey var mı?

O da yok hocam bedrock sağ olsun etrafa meşale koymak zorundayız ama data pack ile olabilir sol ele meiale.

Geri
Yukarı