Minecraft "Beklenmedik bir hata oluştu ve oyun çöktü." hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Son düzenleme:
O sıkıntıyı bende yaşadım eğer o sıkıntıyı yaşamak istemiyorsan oyuna çok eziyet etmemelisin.
Hata sebebleri:
1.oyunda çok fazla inşaat yaptıktan sonra hala oynamaya devam etmek.
2.bilgisayar ya da PS4'den oyunu kapatmadan Save alıp cihazı kapatmak
3.Minecraft'ta çok vakit geçirdiğin için oyun artık kaldırmayıp oynarken anlık lag olmuştur.

Çözümleri:
1.inşaat yaptıktan sonra oyun oynamaya devam etmek için hata vermeden ilk önce yaptığın şeyleri kaydetmen gerek
2.oyunda ilk Save aldıktan sonra oyunuda ayrıca kapatman gerek.
3.eğer oyunda lag olmaya kasmaya anlık FPS düşmeleri sıklaşırsa o dünyadan hemen çık ve Save al sonra cihazı kapatıp tekrar aç ben bunların sayesinde artık hiç bu sorunu yaşamıyorum.

"Beklenmedik bir hata oluştu ve oyun çöktü. Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." diye bir hata alıyorum Minecraft'ta. Minecraft'ım orijinal.
%appdata% yazın çalıştıra ordan .minecraft girin ordanda crash report girip crash report at.
Minecraft'i kendi sitesinden indirdin, değil mi?
Başka siteden indirmesi bişey değiştirmez.

O sıkıntıyı bende yaşadım eğer o sıkıntıyı yaşamak istemiyorsan oyuna çok eziyet etmemelisin.
Hata sebebleri:
1.oyunda çok fazla inşaat yaptıktan sonra hala oynamaya devam etmek.
2.bilgisayar ya da PS4'den oyunu kapatmadan Save alıp cihazı kapatmak.
3.Minecraft'ta çok vakit geçirdiğin için oyun artık kaldırmayıp oynarken anlık lag olmuştur.

Çözümleri:
1.inşaat yaptıktan sonra oyun oynamaya devam etmek için hata vermeden ilk önce yaptığın şeyleri kaydetmen gerek.
2.oyunda ilk Save aldıktan sonra oyunuda ayrıca kapatman gerek.
3.eğer oyunda lag olmaya kasmaya anlık FPS düşmeleri sıklaşırsa o dünyadan hemen çık ve Save al sonra cihazı kapatıp tekrar aç ben bunların sayesinde artık hiç bu sorunu yaşamıyorum.

Oyunu ilk kez indiriyorum.
%appdata% yazın çalıştıra ordan .minecraft girin ordanda crash report girip crash report at.

Başka siteden indirmesi bişey değiştirmez.
Baktım ama crash report dosyasını bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı