[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Ben 1 hafta içerisinde Minecraft for Windows + Launcher'i Minecraft for Windows + Launcher ürününü satın al | Xbox buradan almayı düşünüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 sıkıntı çıkarır diye de korkuyorum çünkü XBOX uygulaması inmiyor. Eğer bu paketin yayımlanmasını beklersem de
1652807318600.png

Açıklamasında böyle yazıyor.​

1652807338767.png

Bu konudaki bütün yorumları okudum ve bildiğimi de unuttum, kafam çok karıştı. Sizce ne yapmalıyım?

Ben 1 hafta içerisinde Minecraft for Windows + Launcher'i Minecraft for Windows + Launcher ürününü satın al | Xbox buradan almayı düşünüyorum. Bilgisayarım Windows 8.1 sıkıntı çıkarır diye de korkuyorum çünkü Xbox uygulaması inmiyor. Eğer bu paketin yayımlanmasını beklersem de Eki Görüntüle 1390768

açıklamasında böyle yazıyor.​

Eki Görüntüle 1390769
Bu konudaki bütün yorumları okudum ve bildiğimi de unuttum, kafam çok karıştı. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam bu aldığınız bedrock sadece Windows 10 ve üzerinde çalışırken bedrock sürümü.

Hocam bu aldığınız bedrock sadece Windows 10 ve üzerinde çalışırken bedrock sürümü.
Rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın. Ben bu etkinlikten faydalanamayacak mıyım?
1652807947687.png

Yukarıda dediğim sürümü alsam bu kısım açılmıyor mu Java sürümünü bedavaya alabilir miyim bu şekilde?

Hocam ben Minecraft Başlangıç Koleksiyonu ürününü satın al | Xbox bunu satın alsam, yaz etkinliği geldiğinde Java sürümünü edinmek için Microsoft'un WEB sitesinden girip alınır mı ve java sürümünü bu şekilde oynayabilir miyim lütfen bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.
Çünkü şimdi alsam uygulaması şart ise Java sürümünü edinemezsem diye içimde endişe var. Bilgisayar win 8.1 olmasa hiç kafamda soru olmayacak.

Geri
Yukarı