Satın alınan oyun Papara üzerinde abonelik olarak gözüküyor

Saway

Decapat
Yer
İstanbul
Hocam az önce görseldeki 76.25TL'likten aldım. Banka kartımı kabul etmiyordu. Gittim Papara yükledim ve Papara'yla aldım ancak şimdi de Papara'nın sayfasında bu ödemem abonelik olarak gözüküyor. Ben yanlış şeyi mi almış oldum şimdi anlamadım? Bilgilendirir misiniz?
resim_2022-05-18_132002463.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Abone olarak gözükmesinin nedeni ya abonelik aldın ya da Microsoft kartını bir daha ki sefere otomatik tanımlaması için var aboneliği devre dışı yaparsan Microsoft'tan herhangi bir şey satın alamazsın bende öyle.
Yani yanlış bir şey yapmadın kısaca.

Hocam az önce görseldeki 76.25TL'likten aldım. Banka kartımı kabul etmiyordu. Gittim Papara yükledim ve Papara'yla aldım ancak şimdi de Papara'nın sayfasında bu ödemem abonelik olarak gözüküyor. Ben yanlış şeyi mi almış oldum şimdi anlamadım? Bilgilendirir misiniz?
Eki Görüntüle 1391330

Papara da öyle gözüküyor Steam de öyle gözüküyor bir sorun yok. Ödeme bilgilerini kayıt ediyorsun ondandır

Eki Görüntüle 1391330

Aboneli bir şey alırken Papara hayalet kartı kullanın 1 kere kullanımlık sonra otomatik kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı