[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Sitesinde girdiğim zaman satın alma çıkmıyor oyunu indir var Java'da otomatik gelmiş olabilir.
Bende Xbox Game Pass olduğu için öyle görünüyordu ve daha kampanya bitmedi halen bekliyoruz. Ayrıca otomatik değil manuel, yani hesabınıza kampanya başlayınca siz ekleyeceksiniz. Otomatik olmayacak.

Bende Xbox Game Pass olduğu için öyle görünüyordu ve daha kampanya bitmedi halen bekliyoruz. Ayrıca otomatik değil manuel, yani hesabınıza kampanya başlayınca siz ekleyeceksiniz. Otomatik olmayacak.

Windows 10 for Windows + Launcher almadan öncede Game Pass vardı satın al butonuda vardı. Satın aldım indir var ayrıca sitesine oyunlarıma girdiğim zaman Java sürümü görünüyor.

Son düzenleme:
Windows 10 for Windows + Launcher almadan öncede Game Pass vardı satın al butonuda vardı. Satın aldım indir var ayrıca sitesine oyunlarıma girdiğim zaman Java sürümü görünüyor.
Xbox Game Pass üyeliğiniz bitti mi? Game Pass üyeliğiniz varsa satın al yerine indir çıkıyor.

Xbox Game Pass üyeliğiniz bitti mi? Game Pass üyeliğiniz varsa satın al yerine indir çıkıyor.
Yazdığımı okudunuz mu ?

Kardeşim okuman yok mu? Bile bilemi yapıyorsun . Lütfen okuyup yorum atın? Hiç ciddi olmuyorsunuz çünkü veya komik değil!

Son düzenleme:
Yazdığımı okudunuz mu ?

Kardeşim okuman yok mu? Bile bilemi yapıyorsun resimde atiyorum almadan önce şurada bile satın al vardı şimdi sahipsiniz diyor. Lütfen okuyup yorum atın? Hiç ciddi olmuyorsunuz çünkü veya komik değil!
Öncelikle 2 kez attığım mesajdan özür dilerim. İnternet her dakka gittiğinden mesajı attıktan hemen sonra internet gitti. Bende yazdıklarım silindi zannettim internet gelince tekrar yazdım. Sayfayı yenileyince 2 kez aynı mesaj gittiğini farkettim silemedim de kusura bakmayın.

Bir de attığınız resim herkesin Launcher'ında çıkıyor. Hiç Minecraft almasanız bile. Xbox Game Pass olmadığı halde Java sürümünü oynayabiliyorsanız büyük ihtimalle bug gibi bişey oldu java size geldi. Ben de az önce kontrol ettim Xbox Game Pass'ım bitmiş ve Java'da gitti. Onun yerine satın al yazıyor.

Öncelikle 2 kez attığım mesajdan özür dilerim. İnternet her dakika gittiğinden mesajı attıktan hemen sonra internet gitti. Bende yazdıklarım silindi zannettim internet gelince tekrar yazdım. Sayfayı yenileyince 2 kez aynı mesaj gittiğini fark ettim silemedim de kusura bakmayın.

Bir de attığınız resim herkesin Launcher'ında çıkıyor. Hiç Minecraft almasanız bile. Xbox Game Pass olmadığı halde Java sürümünü oynayabiliyorsanız büyük ihtimalle bug gibi bir şey oldu Java size geldi. Ben de az önce kontrol ettim Xbox Game Pass'ım bitmiş ve Java'da gitti. Onun yerine satın al yazıyor.

Evet onu ben yanlış anladım sonra düzeltim zaten lakin oyunlarımın resimmini atiyorum şu şekilde var açıklaman içinde teşekkürler aynı şeyi okuyunca biraz agresif davrandım kusura bakma.

Dosya Ekleri

• sdd.png
    sdd.png
    466 KB · Görüntüleme: 52
Evet onu ben yanlış anladım sonra düzeltim zaten lakin oyunlarımın resimmini atiyorum şu şekilde var açıklaman içinde teşekkürler aynı şeyi okuyunca biraz agresif davrandım kusura bakma.

Bende Java'da yok Bedrock'da. Game Pass ile oynuyorum şu anda bende de bu şekilde gözüküyor.
Game Pass + Minecraft Bedrock var ve sistem Java Edition'a para ödememe izin vermiyor.

Bende de Game Pass var dediğiniz gibi bende bedrock alabillirken Java alamıyorum. İndirme butonu çıkıyor.

Bende de Game Pass var dediğiniz gibi bende bedrock alabillirken Java alamıyorum. İndirme butonu çıkıyor.
Eğer Gamepass biterse tekrar bu şekilde gözükecek (resimdeki gibi.)
SmartSelect_20220522-151030_Edge.jpg
Xbox game pass ile oynarken Java versiyonunu satın almışsınız gibi davranıyor (sanırım.) Sonrasında gamepass bitince Java'yı da geri alıyor o zaman satın alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı