[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Vay be insanlar hala şunu mu alayım bunu mu alayım alırsam ne zaman verilir diye soruyor. Yahu konu sahibi dahil bir sürü kişi konu hakkında bilgi verdi okusanıza biraz.

Haklısınız ama emin olmak istedim sadece. Konu 10 Mart'ta açılmış. Geçerliliğini yitirmiş olabilir. 36 sayfayı teker teker okumamızı beklemiyorsunuz herhalde.

Merhaba, Minecraft Java ve bedrock sürümünü aynı anda ve tek bir fiyattan satın alabileceksiniz ve bunu büyük ihtimalle Microsoft yapacağından dolayı yerel fiyatlandırma ile gelecek bunun yanında eğer Java sürümüne sahip iseniz bedrock sürümü verilecek eğer bedrock sürümüne sahip iseniz de Java sürümü bedava verilecek bu özellikler bu yılın yazında geliyor.

Eki Görüntüle 1327520

Minecraft Java sürümüne sahibim bana da verecekler mi?

Şimdi Bedrock Edition alıp Microsoft Store'dan Launcher'i indirirsem 7 Haziran'da Java sürümü mü gelecek? Yani tek bir Launcher'den 2 sinede erişimim olacak mı yoksa ayrı ayrı Launcher mi gerekiyor tam anlamadım.

Şimdi Bedrock Edition alıp Microsoft Store'dan Launcher'i indirirsem 7 Haziran'da Java sürümü mü gelecek? Yani tek bir Launcher'den 2 sinede erişimim olacak mı yoksa ayrı ayrı Launcher mi gerekiyor tam anlamadım.

Tek Launcher'dan ikisine de erişiminiz oluyor zaten şu anda böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı