Minecraft blok kazınca büyü alma plugini

Rowing

Hectopat
Merhabalar, bir süre önce Vales'in YouTube kanalında "blok kazınca büyü alıyorum" isimli videosunu gördüm ve çok hoşuma gitti. Ve aramaya koyuldum. Birkaç gün boyunca aradım çeşitli sitelere baktım fakat plugini bulamadım. Eğer linki veya dosyası olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhabalar, bir süre önce Vales'in YouTube kanalında "blok kazınca büyü alıyorum" isimli videosunu gördüm ve çok hoşuma gitti. Ve aramaya koyuldum. Birkaç gün boyunca aradım çeşitli sitelere baktım fakat plugini bulamadım. Eğer linki veya dosyası olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Onun sunucu ile uğraşan biriyle iletişime geç cevap verirler mail de atabilirsin özel bir plugine de benzemiyor yardımcı olurlar.

Her blok kazışında rastgele bir büyü mü veriyor yoksa belirli bloklar belirli büyüler mi veriyor?
Video hakkında bilgim yok fakat ayrıntılı şekilde anlatırsanız skript plugini ile yapıp paylaşabilirim sizle.

Onun sunucu ile uğraşan biriyle iletişime geç cevap verirler mail de atabilirsin özel bir plugine de benzemiyor yardımcı olurlar.

Sunucuyla uğraşan birini bulamadım ona da baktım fakat Minecraft konusunda geniş bir çevrem olmadığı için o konudada tıkandım.

Her blok kazışında rastgele bir büyü mü veriyor yoksa belirli bloklar belirli büyüler mi veriyor?
Video hakkında bilgim yok fakat ayrıntılı şekilde anlatırsanız skript plugini ile yapıp paylaşabilirim sizle.

Her blok kazdığında rastgele bir büyü veriyor.

Eğer yapabilirseniz gerçekten çok iyi olur bir tek ben değil bunu araştıran tonlarca insan bayağı bir kişinin kişinin işine yarar.

Şöyle bir şekilde yapabildim, basit fakat bütün büyüleri tek tek yazmanız gerekli. Maalesef o kadar zamanım yok şuanda. Skript için türkçe kaynaklar genelde giriş seviyesi olduğundan random büyü basma hakkında bilgi bulamadım, bu yüzden bu şekilde yaptım. Müsait olduğum sırada yabancı forumlardan bilgi edinip tekrardan daha düzgün bir şekilde yapmayı denerim.

deneme - Pastebin Türkçe
Pastebin linkinden kopyalayabilirsiniz. Dilerseniz geliştirmeye çalışın fakat şuan daha iyisi için birşey yapamadım maalesef.

Hocam o tür şeyler çoğunlukla skriptle yapılıyor. Aşırı kolay bir skript ile hemen yapılabilir aslında bu tür skriptler sunucu içerisinde lag yapar eğer bir Skyblock, Survival, minigames falan sunucunuz var ise yapmanızı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı