Minecraft büyüleri Tier list

Finch0900

Kilopat
Kendi Tier list'lerinizi paylaşabilirsiniz. Büyülerin bazılarını bilmeyen varsa Wiki'sinde bulunuyor. Çoğu bulunmuyor. İnternette bulabilirsiniz.

Kendi Tierlist'im.

my-image.png

Son düzenleme:
Kendi tier list'lerinizi paylaşabilirsiniz. Büyülerin bazılarını bilmeyen varsa Wiki'sinde bulunuyor. Çoğu bulunmuyor. İnternette bulabilirsiniz.

Kendi Tierlist'im.

Eki Görüntüle 1485005

Bence lure C veya B de olmalıydı.

Linki de verseydiniz iyi olurdu ama bekleyin listi yapıp geliyorum.
Unutmuşum, kusura bakmayın. Ekledim şimdi.

Ayazda Yürüyen hepsinden iyidir.
İyi bir büyü fakat tarlanın yanındayken vs. sinir bozuyor.

Bence lure C veya B de olmalıydı.
Oltayı ben direkt sevmiyorum, bence zaman kaybı. Güzel bir büyü fakat dediğim gibi olta büyüleri bence gereksiz.

Eki Görüntüle 1485048
Hocam bana bunlar yetiyor verimlilik vesaire hep chestlerden buluyorum.
Çok az yapmışsınız maalesef. İyi büyüler Tier List'i bu. Köylülerden her büyüyü alabilirsiniz ayrıca.

Oltayı ben direkt sevmiyorum, bence zaman kaybı. Güzel bir büyü fakat dediğim gibi olta büyüleri bence gereksiz.

Bir de AFK balık farmın varsa gör, büyü masası asla kullanmıyorum. 6-7 saat lure3 olan olta ile AFK bırakıyorum 2-3 sandık malzeme rahat çıkıyor hatta fazlası.

Unutmuşum, kusura bakmayın. Ekledim şimdi.

İyi bir büyü fakat tarlanın yanındayken vs. sinir bozuyor.

Çok az yapmışsınız maalesef. İyi büyüler Tier List'i bu. Köylülerden her büyüyü alabilirsiniz ayrıca.
Hocam cidden ben sadece build odaklı oynuyorum kocaman orta çağ şehri kurduk arkadaşlarla daha taş kazmam vardı :D.

Geri
Yukarı