Çözüldü Minecraft çıkış kodu 1 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

wntPOTTER

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx 2060
İşlemci
i7 10. nesil
1650653487460.png

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum. Çözüm önerebilecek var mı?

Çözüm
Efendim ismimi değiştirdim özel karakter yok ama gene de olmadı başka ne yapabilirim?

Hocam aynı hatayı bire bir yaşadım 2-3 gün çözmeye çalıştım daha sonra EA Play açılmıyordu onu açmak için uyguladığım çözüm aklıma geldi.

Yaptığım olay

Buradaki '"Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirler." kısmını uyguladığımda yani tik attığımda bu sorunu yaşadım sonradan tiki kaldırıp bilgisarayı yeniden başlattığımda çözmüştüm bu sorunu yani bu sorunun belli bir çözümü yok buna bakar mısınız tik var mı diye.
Eki Görüntüle 1367544

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum. Çözüm önerebilecek var mı?

Aga bunun nedeni Windows kullanıcı adından kaynaklı içinde Türkçe karakter var büyük ihtimalle yeni bir Windows kullanıcısı acıp dene o zaman olur ama şunada dikkat et Windows klasoru kurarken büyük harflerle kurabiliyor yani "i" harfini de kullanma.

Aga bunun nedeni Windows kullanıcı adından kaynaklı içinde Türkçe karakter var büyük ihtimalle yeni bir Windows kullanıcısı acıp dene o zaman olur ama şunada dikkat et Windows klasoru kurarken büyük harflerle kurabiliyor yani "i" harfini de kullanma.

Efendim ismimi değiştirdim özel karakter yok ama gene de olmadı başka ne yapabilirim?

Hocam aynı hatayı bire bir yaşadım 2-3 gün çözmeye çalıştım daha sonra EA Play açılmıyordu onu açmak için uyguladığım çözüm aklıma geldi.

Yaptığım olay

Buradaki '"Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirler." kısmını uyguladığımda yani tik attığımda bu sorunu yaşadım sonradan tiki kaldırıp bilgisarayı yeniden başlattığımda çözmüştüm bu sorunu yani bu sorunun belli bir çözümü yok buna bakar mısınız tik var mı diye.

Çözüm

Yaptığım olay.

Buradaki '"Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirler." kısmını uyguladığımda yani tik attığımda bu sorunu yaşadım sonradan tiki kaldırıp bilgisarayı yeniden başlattığımda çözmüştüm bu sorunu yani bu sorunun belli bir çözümü yok buna bakar mısınız tik var mı? Diye.

Kanka sen adamsın keşke karşımda dursanda sarılsam sana ben MC oynamayı bırakmıştım çünkü iki hesapta birden PC çok yavaşlıyordu senin dediğini yaptım oldu bir de açamadıgım oyunu açtım be kralsın.

Yaptığım olay

Dostum sağ olasın. Haftalardır bulamadım çözümü hiç beklemediğim şekilde buldum ve çözdüm.

Aynı şekilde rainbow six oyunum da açılmıyordu. Bu sorunu da çözdü.... Sen nasıl bir meleksin böyle

Son düzenleme:

Geri
Yukarı