Minecraft craft botu önerisi

kruvasan

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhabalar uzun zamandır Minecraft oynuyorum ve arkadaşlarımla beraber oynadığımız bir server var. Serverda büyük bir ev yapmak istiyorum fakat hem evden 2 3 tane yapacağımdan çok yorucu ve gereksiz olacak. Bazen Doğukan Adal'ın ya da başka Minecraft YouTube kanallarının videolarında görüyorum kendi arka planda başka bir şeyle uğraşırken arkada bot onun yapacağı craftı yapıyor Minecraft'ta. Bunun nasıl yapılacağı ya da hangi botu kullanacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Lütfen bana nasıl Minecraft'ta ben arkadan başka bir şeyle ilgilenirken benim karakterimle craft yapacak bir bot ismi söyler misiniz? Ayrıca nasıl kurulacağını bilmediğimden ve internettede bununla alakalı bir video olmadığından nasıl kurulacağınıda söylerseniz çok sevinirim. Lütfen güvenli bir Minecraft craft botu linki atın. Teşekkürler. (not: 1.16.5'de oynuyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Craft bilmiyorum ama build botları hile ile oluyor.

Wurst Client ile kırma ve alan düzleştirme yapabilirsin. İnşaat için ben de sürekli görüyordum videolarda ama ben kullanmadım hiç. Creative için de Litematica var.

Fabric ile oynanıyor. Şu videoyu izlersen halledersin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı