Minecraft dahili ekran kartını kullanıyor

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Shader kurdum ancak Intel'i kullandığı için 20 FPS vermiyor.

AMD M430 (M330 driverli) Kartı nasıl kullanacağım?

Şu ayarları yaptım.
1629728208813.png

AMD M430 (M330 driverli) Kartı nasıl kullanacağım?

Şu ayarları yaptım.
Eki Görüntüle 1146329
Bende de aynı sorun var, ne yaptıysam çözemedim. Satisfactory oyununu açtığımda işlemci 90 dereceyi gördüğü için ekran kartı çalışmaya başlıyor ama bir işe yaramıyor. Boş boş duruyor yıllardır.

AMD M430 (M330 driverli) kartı nasıl kullanacağım?

Şu ayarları yaptım.
Eki Görüntüle 1146329

Önce Driver'ları güncellemeyi dene https://www.amd.com/en/support/prev...s/amd-radeon-r5-400-series/amd-radeon-r5-m430 sonra yanlış anlamadı isem dahili grafik kartını kullanıyor eğer harici kartını kullansın istiyorsan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Önce Driver'ları güncellemeyi dene https://www.amd.com/en/support/prev...s/amd-radeon-r5-400-series/amd-radeon-r5-m430 sonra yanlış anlamadı isem dahili grafik kartını kullanıyor eğer harici kartını kullansın istiyorsan
ya da

Bu videoları denedim hocam ben de bir şey değişmedi. @Rtx 2080 i9 9990K hocam bir de siz deneyin belki düzelir.

Bulabildiklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
A

Bende de aynı sorun var, ne yaptıysam çözemedim. Satisfactory oyununu açtığımda işlemci 90 dereceyi gördüğü için ekran kartı çalışmaya başlıyor ama bir işe yaramıyor. Boş boş duruyor yıllardır.

Md orijinal driver yoksa kur varsa gir değiştirilebilir Radeon ayarları falan var ona gir oradan Minecraft Launcher'ini seç yüksek performans ayarla ama ekran kartın bozuksa PC çöker format atarsın baştan söylemesi

Geri
Yukarı