Minecraft dahili GPU'yu kullanıyor

Lahmacun_1234

Centipat
Daha fazla  
Minecraft kurdum ve ben OptiFine kurmama rağmen 90FPS alıyorum. Sanırsam AMD GPU'yu değil. Intel iGPU kullanıyor. Nasıl düzeltebilirim? Bir de GNU/Linux kullanıyorum.

Son düzenleme:
Minecraft kurdum ve ben OptiFine kurmama rağmen 90FPS alıyorum. Sanırsam AMD GPU'yu değil. Intel iGPU kullanıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Ekran kartın bozuk mu ondan emin olabilir misin ilk olarak ben yaptım aynı şeyi ekran kartı bozulmuş PC çöktü o yüzden hala Intel'i kullanıyor

Bir de sorun GNU/Linux'ta oluyor.
Knk ben sadece MC çözümünü biliorum
Ayarlara gir ekran oradan grafik ayarları oyunu seç ve yüksek performans

O her zaman işe yarama
Bir de sorun GNU/Linux'ta oluyor.

Kanka ben sana söylüyorum ekran kartın bozuksa sorumluluk kabul etmem ona göre AMD Radeon ayarlarına gir oradan MC Launcher'e gel orada yoksa ekleye bas ekle masaüstü kısayolunu sonra yüksek performansa çek. Aynı ayar Windows dada var ama Windows ile AMD drivere pek anlaşamıyor her zaman işe yaramıyor bu yüzden.

Kanka ben sadece MC çözümünü biliorum.

O her zaman işe yarama.

Kanka ben sana söylüyorum ekran kartın bozuksa sorumluluk kabul etmem ona göre AMD Radeon ayarlarına gir oradan MC Launcher'e gel orada yoksa ekleye bas ekle masaüstü kısayolunu sonra yüksek performansa çek. Aynı ayar Windows dada var ama Windows ile AMD drivere pek anlaşamıyor her zaman işe yaramıyor bu yüzden.

@Linuxginar @gen2
Sizler bana yardım eder misiniz? Sorun GNU/Linux'ta oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı