Minecraft Demo sürümde OptiFine açılmıyor

Türk Hydra

Decapat
Yer
Orta asya bozkırları
Daha fazla  
Evet sorunum bu. Orijinal hesabımı bir arkadaşıma verdim bir daha da ondan haber alamadım. Ama uğraşmayı düşünmüyorum. Neyse konuya geçelim. Demo sürümünde OptiFine açmaya çalışıyorum ama olmuyor. Not: Ailem o olaydan sonra bir daha internette para harcamamı yasakladılar gene yapabilirmişim diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı olabilir. Neden araştırmıyorsunuz? Gidin üstüne arkadaşınızın, ucuz bir şey değil orijinal hesap almak.

Ama uğraşmayı düşünmüyorum. Neyse konuya geçelim. Demo sürümünde OptiFine açmaya çalışıyorum ama olmuyor. Not: Ailem o olaydan sonra bir daha internette para harcamamı yasakladılar gene yapabilirmişim diye.

Orijinal hesap 220TL. Neden verdiniz ki? Geri alın.

Nasıl açamıyorsun? Hata falan alıyor musun?

Orijinal hesap 220TL. Neden verdiniz ki? Geri alın.

Nasıl açamıyorsun? Hata falan alıyor musun?
Hocam yazdığım gibi geri alamıyorum. Arkadaşla son görüşmem hesabı vermek için aramamdı. Evet error code gibi bir şey çıkıyor. Ayrıca optifine sadece 1.8 de gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yardımcı olabilir. Neden araştırmıyorsunuz? Gidin üstüne arkadaşınızın, ucuz bir şey değil orijinal hesap almak.
Hocam yazdığım gibi geri alamıyorum. Arkadaşla son görüşmem hesabı vermek için aramamdı. Evet error code gibi bir şey çıkıyor. Ayrıca optifine sadece 1.8 de gözüküyor.

Hocam daha kolay bir yolu yokmu?

Hocam daha kolay bir yolu yokmu?

hocam şu anda atamıyorum. Müsait değilim. Ayrıca launcheri şimdi sildim. Çünkü bu kötü anıyı bir daha yaşamak istemiyorum.
@GFYT ve @Tek7HackDedi ikinizede teşekkür ederim. Ama sorun ortadan kalkmıştır. Çünkü launcheri silmiş bulunmaktayım.
Arkadaşlar kendi mesajımı işaretlemiş bulunuyorum çözüm olarak. Nedeni yardım eden arkadaşların üstte görünmesıni istediğim için. Anlayışınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı