Minecraft en iyi hangi işletim sisteminde kasmaz?

madenci8080

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Değerli kardeşlerim bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim
1.Sorum Minecraft'ı en iyi hangi işletim sisteminde kasmadan oynarım?
2.Sorum Bu işletim sistemine nasıl Java yüklerim?
3.Sorum Launcher'ı nasıl çalıştırırım?

1.Windows
2.Java'nın kendi sitesi
3.Minecraft.net'e girip Download Minecraft'a tıkla. Minecraft.exe'ye tıkla. İndirme tamamlanınca çalıştır.

(Java'yı 64 bit olarak indirmeyi unutma.)

1.Windows
2.Java'nın kendi sitesi
3.Minecraft.net'e girip Download Minecraft'a tıkla. Minecraft.exe'ye tıkla. İndirme tamamlanınca çalıştır.

(Java'yı 64 bit olarak indirmeyi unutma.)
Windows 8.1'de sorunsuz çalışıyor. Javanın son sürümünü kuracaksınız.
Öncelikle ilgilendiğiniz için sağolun ama maalesef 8.1 Windows 64 bit pc ve Java mevcut ama yinede kasıyor 100 Fps'te düşük ayarlarda oynuyorum drop yapması bol ve ayrıntılı bilgi için diğer konularım pc bilgisi için falan :

Samsung R522 pc markası

Damn Small Linux'a JAVA Yükleme? | Technopat Sosyal
PC Isınma Problemi | Technopat Sosyal

İşlemcinin termal macununu tazeledin mi? AİDA64 kur ve oyun içindeki sıcaklık değerlerine bak.

Minecraft için genelde Ram kullanımı 1gb olarak ayarlıdır. Ram'i arttırmayı denedin mi?

İşlemcinin termal macununu tazeledin mi? AİDA64 kur ve oyun içindeki sıcaklık değerlerine bak.
Termal macun falan tamam 10 numara 5 yıldız ama zaten bu pc aşırı ısınıyor yani birde o var.

PC Isınma Problemi Konusundan Bir mesajım: Kardeşlerim Samsung R522 kullanıcısıyım ama PC çok ısınıyor. Overclock yapmadım, üzerinde Windows 8.1 İşletim Sistemi var. Ayrıca BIOS orijinal (phoenix bios). Eskiden 24 Saat minecraft oynardım, bir gün chipseti yandı, ekran kartının değiştirdiler chipseti. Sonra kasmalar başladı, ısınmalar azaldı, büyüyünce eskisi kadar oynamamaya başladım ama çoğu zaman ısınıyor. Ayrıca PC tam 17 kez tamir oldu, çipset değişimi buna dahil. Anlayıcağınız orjiinal değil.

Ya kasma var, ya donma, ya yanma, ya ısınma. Bune ya!

Minecraft için genelde Ram kullanımı 1gb olarak ayarlıdır. Ram'i arttırmayı denedin mi?
Ayarladım hatta 2 GB - 3 GB yaptım tık yok

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı