Çözüldü Minecraft eşya slotu değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The10thDoctor

Hectopat
Yer
TARDIS
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 NH.QFLEY.004
Intel Core I5-12500H
Kingston DDR4 3200 MHz 16 GB RAM
RTX 3050Ti
Samsung 512 GB M.2 SSD
Meslek
Time Lord
Merhaba.

Minecraft'ta mouse tekerleği ile eşya slotu değiştirmeye çalıştığımda eşyayı değiştiremiyorum. Mecbur 1-2-3.. Tuşlarıyla eşyayı değiştirmek zorunda kalıyorum fakat böyle de çok zor maalesef. Mouse tekerleğim düzgün çalışıyor sadece Minecraft'ta böyle bir sorun var ve formattan sonra böyle oldu. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Merhaba.

Minecraft'ta mouse tekerleği ile eşya slotu değiştirmeye çalıştığımda eşyayı değiştiremiyorum. Mecbur 1-2-3.. Tuşlarıyla eşyayı değiştirmek zorunda kalıyorum fakat böyle de çok zor maalesef. Mouse tekerleğim düzgün çalışıyor sadece Minecraft'ta böyle bir sorun var ve formattan sonra böyle oldu. Nasıl düzeltebilirim?

Minecraft 1.19.3 sürümünde seçeneklerden, kontroller oradan fare ayarları kısmında kaydırma hassasiyeti bulunmakta. Oradan ayarlamayı deneyebilirsiniz.

1675850715558.png
1675850740379.png

1675850759491.png
Merhaba.

Kontrollerden yapılıyor diye biliyorum.

Merhaba.

Minecraft 1.19.3 sürümünde seçeneklerden, kontroller oradan fare ayarları kısmında kaydırma hassasiyeti bulunmakta. Oradan ayarlamayı deneyebilirsiniz.

1675850715558.png
1675850740379.png

1675850759491.png

Çözüm
Kaydırma hassasiyeti ile ne alakası var adam orta tuş oyunda çalışmıyor diyor.
Kaydırma hassasiyeti mouse tekerleğinin ne kadar ileri geri gideceğini ayarlıyor diye biliyorum. Eğer değer 0 ise scroll çalışmayabilir diye düşündüm. Yanlış olabilir kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı