Minecraft eşya tamir maliyeti artıyor

Gokhan1907

Centipat
Daha fazla  
Minecraft'ta 3 büyülü oltam ve yayımı Örs üzerinde tamir ediyordum ve 3-5 level maliyeti vardı ve problem değildi ama gittikçe maliyet arttı. 16 17 19 level vs. maliyeti olmaya başladı ve belli ki daha da artacak. Başka bir yolu yok mu bu tamir işleminin?
Eşyaların büyüleri güzel denk geldiği için bırakmak istemiyorum.
(Yay : sonsuzluk - alev - güç IV || Olta : Deniz şansı III - Ayartma III - Kırılmazlık III)

Başta tamir olmak üzere oyun hakkındaki önerilerinize ihtiyacım var.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamir büyüsü kullanabilirsin, eşyanın dayanıklılığına göre, bastığın büyülere göre artar seviye maaliyeti.

Can barı giden her şeye belli şartlarla tamir büyüsü ekleyebilirsin. Yani, evet.
Yayında ne büyüsü var?
balıkcılık yaparken tamir büyüsü içeren bi olta buldum baska statları da var. onu kendi oltama eklemeyi denedim eklenebiliyor fakat 37 level maliyeti var ben de 33 levelim zaten :d sanırım tek basına tamir içeren bir esya ya da kitap bulmalıyım. teşekkürler

balıkcılık yaparken tamir büyüsü içeren bi olta buldum baska statları da var. onu kendi oltama eklemeyi denedim eklenebiliyor fakat 37 level maliyeti var ben de 33 levelim zaten :d sanırım tek basına tamir içeren bir esya ya da kitap bulmalıyım. teşekkürler
Tamir bulunmuyor veya yapılmıyor.
İnternetten nasıl elde edeceğinize bakabilirsiniz. Biraz zahmetli ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı