Minecraft evimizi güzelleştirmek için ne yapılmalı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-21-21-38-18-855_com.mojang.minecraftpe.jpg
    Screenshot_2021-08-21-21-38-18-855_com.mojang.minecraftpe.jpg
    186,2 KB · Görüntüleme: 39
Yani benim tavsiyem sen kendin tasarla yap yani şuradaki fotolardakinin aynısını yaparsın ama onu zaten başkası yapmış. İlham al istersen ama tam aynısını yapma derim ben.

Hocam bence internetten veya insanların tavsiyelerine göre bakarak birşeyler yapmayın. Minecraft üzerinde hayal gücünüz sınırsız ve gözünüzün önünde size ne güzel geliyorsa onu yapın. Doğal olmak bana göre her zaman daha iyidir.

Yani benim tavsiyem sen kendin tasarla yap yani şuradaki fotolardakinin aynısını yaparsın ama onu zaten başkası yapmış. İlham al istersen ama tam aynısını yapma derim ben.

Hocam bence internetten veya insanların tavsiyelerine göre bakarak bir şeyler yapmayın. Minecraft üzerinde hayal gücünüz sınırsız ve gözünüzün önünde size ne güzel geliyorsa onu yapın. Doğal olmak bana göre her zaman daha iyidir.

Hocam videodakileri ya da fotoğraftakileri yapmak istemiyorum. Fakat hayal gücüm ile tasarladıklarım çok çirkin oluyor.

Tek çözüm: Hayal gücün :)

Hocam hayal gücüm ile yaptığım çöp oluyor mesela benim ve benimle oynayan arkadaşlarımın beğendiği tek 1 ev var oda bumerang şekli ev. Yani sola bakan bir oda ile düz bir oda. Onuda eskiden yapmıştım.

Hayır hocam. Ben köylü evi gibi fakat daha geniş + 2 katlı evler. Üstte verdim zaten.

Onların adı Rustic House hocam. Size 2 video atarak yardımcı olacağım.
Dış dizayn:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İç dizayn:
Hocam bu arada evin güzelliği arttıkça işlevselliği azalır. Attığım 2. videodan bunu anlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı