Minecraft FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

RodaAI

Decapat
Daha fazla  
Eskiden 150-200FPS arasında bir FPS alıyordum şimdi fs de 10 FPS fs de değilken de 30FPS alıyorum ekran kartım GTX 750 Ti. Driverlar güncel OptiFine denedim temp prefetch dosyalarını temizledim, oyun SSD de kurulu 3 GB RAM verdim.
GPU %5 kullanılıyor :/.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden 150-200FPS arasında bir FPS alıyordum şimdi fs de 10 FPS fs de değilken de 30FPS alıyorum ekran kartım GTX 750 Ti. Driverlar güncel OptiFine denedim temp prefetch dosyalarını temizledim, oyun SSD de kurulu 3 GB RAM verdim.

İşlemci, RAM ve anakartı atar mısınız?

Fast render açar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU kullanımı istiyorsanız grafikleri ve chunklari yukseltmelisiniz.

Hocam Minecraft'ın optimizasyonu çok kötü hele defaultta genelde format çözüyor bu işi bende de oluyor hatta yeni profil açmak bile işe yarıyor bazen @RodaAI hocam dediklerimi deneyin sorun devam ederse yazın.

Hocam Minecraft'ın optimizasyonu çok kötü hele defaultta genelde format çözüyor bu işi bende de oluyor hatta yeni profil açmak bile işe yarıyor bazen @RodaAI hocam dediklerimi deneyin sorun devam ederse yazın.
Hocam sorunların çözümü olarak format önermek, forumda pek sıcak bakılan bir olay değil. Javascript tabanlı olması optimizasyon konusunda pek başarılı olmadığını destekler.

İşlemcinin entegre grafik birimi ile açılmadığından emin misiniz?

Geri
Yukarı