Minecraft görüntü bozulmaları

Emre0043

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ATI Mobility Radeon HD 4650
Intel Mobile Core 2Duo P8700
Quanta3628
4GB(667MHz) Ram
256GB HardDisk
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi oyunum böyle oldu bloklara dokunabiliyorum kırabiliyorum ama hiçbir şey görünmüyor. bazen blok kırdığımda ya da koyduğunda chunklar yükleniyor ama sadece blok koyduğum chunk oyunda FPS artsın diye bayağı ayar kapattım onlardan olabilir mi sizce?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20221130_235731.jpg
    IMG_20221130_235731.jpg
    254,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20221130_235718.jpg
    IMG_20221130_235718.jpg
    243,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi oyunum böyle oldu bloklara dokunabiliyorum kırabiliyorum ama hiçbir şey görünmüyor. bazen blok kırdığımda ya da koyduğunda chunklar yükleniyor ama sadece blok koyduğum chunk oyunda FPS artsın diye bayağı ayar kapattım onlardan olabilir mi sizce?
Teşekkürler.
Fps ayarlarından dolayı hiçbir oyun böyle olmaz. Ekran kartı ayarlarını sıfırla. Driverlerini güncelle sorun devam ederse yaz. Birde oyun crack büyük ihtimal.

FPS ayarlarından dolayı hiçbir oyun böyle olmaz. Ekran kartı ayarlarını sıfırla. Sürücülerini güncelle sorun devam ederse yaz. Bir de oyun crack büyük ihtimak.

FPS ayarlarından dolayı hiçbir oyun böyle olmaz. Ekran kartı ayarlarını sıfırla. Sürücülerini güncelle sorun devam ederse yaz. Bir de oyun crack büyük ihtimal.

Biraz geç bakabildim kusura bakma ekran kartı ayarlarını sıfırladım ve sürücüleri kontrol ettim ama bir şey değişmedi sonra Launcher'i değiştirmeye karar verdim Launcher'le ilgiliymiş teşekkürler.

FPS ayarlarından dolayı hiçbir oyun böyle olmaz. Ekran kartı ayarlarını sıfırla. Sürücülerini güncelle sorun devam ederse yaz. Bir de oyun crack büyük ihtimal.

Launcherlede ilgili değilmiş biraz yapmadı sonra yine yapmaya başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı