Çözüldü Minecraft görüntü kesik kesik geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

MacBethad

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft görüntü kesik kesik geliyor.
Bu durum arayüzde de devam ediyor, seste gecikme vb durumlar yok aynı şekilde hareketlerimde algılıyor, mesela arayüzde bir şeye bastığımda sesi geliyor ama görüntü gelmiyor, sanki YouTube de videoyu 5 sn 5 sn ilerleterek izliyormuşum gibi.
Önceden böyle bir sorun yoktu yani sistem parçalarıyla alakalı değil gibi, Minecraft ile ilgili her şeyi silip yeniden yükledim ama sorun düzelmedi, Java'yı silip yeniden kurdum, ekran kartı driverini güncelledim.
Bunun nedeni nedir, nasıl çözerim?

Çözüm
Önceden aynı sürümde sorunsuz çalışıyordu.
Neyse vazgeçtim zaten.

Java ile ilgiliymiş, gelişmiş sistem ayarlarından düzelttim (sorunu kendim yapmışım zaten, Java'ya gereğinden fazla RAM vermişim gibi bir şey.
Oynadığınız sürümü değiştirmeyi denediniz mi?

Minecraft görüntü kesik kesik geliyor.
Bu durum arayüzde de devam ediyor, seste gecikme vb durumlar yok aynı şekilde hareketlerimde algılıyor, mesela arayüzde bir şeye bastığımda sesi geliyor ama görüntü gelmiyor, sanki YouTube de videoyu 5 sn 5 sn ilerleterek izliyormuşum gibi.
Önceden böyle bir sorun yoktu yani sistem parçalarıyla alakalı değil gibi, Minecraft ile ilgili her şeyi silip yeniden yükledim ama sorun düzelmedi, Java'yı silip yeniden kurdum, ekran kartı driverini güncelledim.
Bunun nedeni nedir, nasıl çözerim?

Eğer oyuna güncelleme gelmiş ise ekran kartınız güncellemeye yetmiyor olabilir ve oyuna güncelleme gelmişse eski sürümün kaç versiyon olduğunu biliyorsanız eski sürümü yükleyin ve tekrar deneyin.

Önceden aynı sürümde sorunsuz çalışıyordu.
Neyse vazgeçtim zaten.

Java ile ilgiliymiş, gelişmiş sistem ayarlarından düzelttim (sorunu kendim yapmışım zaten, Java'ya gereğinden fazla RAM vermişim gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı