Minecraft haksız ban

RozaNigra

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dostlar geçen gün bir konu açmıştım. Elimde satılık Minecraft hesabı var diye bugün hesabı sattım parasını aldım. E posta ve şifre değiştirirken satın alan adamın çocuğu oyuna girmiş. O sırada ban yedi hesap güvenlik sorunu diyerek. Hesapta hypixel VIP+ var parasını ödedi adam ona karşıda mahcup kaldım. Hypixel forum sitesine giriyorum linkaccount yapmanız lazım diyor. Sunucuya giremiyorum ki o kodu yazıp oynayayım? Alan kişi ben beklerim sorun yok diyor nasıl forumda konu açabilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
hypixel.net/appeal kısmından durumu anlatması lazım örneğin ben onun arkadaşıydım izni vardı diye hypixel aslında mojanga ait bi sitedir. İp ban yemesinin nedenide bu. Bu işlerin içindeyim başka türlü banın kalkması nerdeyse imkansız.
hypixel.net/appeal kısmından durumu anlatması lazım örneğin ben onun arkadaşıydım izni vardı diye hypixel aslında mojanga ait bi sitedir. İp ban yemesinin nedenide bu. Bu işlerin içindeyim başka türlü banın kalkması nerdeyse imkansız.
Sitedir demişim dalgınlıktan. Mojang a ait serverdir.

Appeal kısmına giriyorumda ticket atamıyorum ne yapmam lazım

1590772405522.png

1590772421534.png

Hypixelden hesap oluşturmadan temyiz atamazsın zaten

Ustam oluşturdum hesap sitesinde fakat oyuna giripte linkaccount yap diyor bana ben sunucuya giremiyorum o kodu yazmak için forumda açamıyorum hesap kısıtlı gibi şuanda.
Screenshot Böyle oluyor

Son düzenleme:

Hypixel'in mojang ile herhangi bir bağlantısı bulunmuyor. Oyunlarında server açtılar o kadar. Ayrı bi şirket onlar.

Geri
Yukarı