Minecraft hesabı mailini değiştirme

Desktop

Femtopat
Daha fazla  
Yıllar önce Minecraft'ı satın almıştım ama sonra şifresini ve mailini unuttuğum için başka Launcher kullandım. Yaklaşık 1 yıl önce o eskiden aldığım orijinal Minecraft hesabına ulaşabildim ve mailini değiştirerek Microsoft'a geçirdim Minecraft hesabını. Fakat o Minecraft hesabını Microsoft'a geçirdiğimde diğer Launcher ile aynı mail adresini koymuşum. Yani aynı email hem hem Minecraft hesabımda geçiyor. Bundan dolayı oyun içinde arkadaşlarımla oynarken Launcher kullanan arkadaşlarım benim eski Launcher görünümümü, ve özellikle de asıl şikayet ettiğim kısım olan benim şu anki pelerinimi görmüyorlar. Oyunda skin değiştirilebildiği gibi pelerinler de var ve bu pelerinler 100 TL'den pahalı. Bana da migrate pelerini gelmişti bedava ama Launcher kullanan arkadaşlarım bunu görmüyor çünkü Launcher ile şu an kullandığım Minecraft orijinal Microsoft hesabımın emaili aynı bu bug bundan dolayı diye düşünüyorum.

Çözüm olarak Launcher sitesinden Launcher hesabıın mailini değiştirmeye çalıştım şu beladan kurtulmak için ama site buga giriyor ve "invalid current email" diyor değiştirmeye çalıştığımda. Sebebi ise o emaili Minecraft hesabımda kullanıyorum ve buga girdiği için değiştiremiyorum. Bu Launcher'a ulaşma yolu da yok Facebook'tan ulaşın diyorlar ama cevap vermiyorlar. Herhangi bir çözümü var mı bu orijinal Minecraft hesabımın mailini değiştirip Launcher'dan bağını koparmanın? Minecraft sitesinde de Microsoft'a yönlendiriyor ve Microsoft'ta mail değiştirme seçeneği göremiyorum. Ama internetten baktığımda mail değiştirilebildiğini söylüyor Microsoft.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı