Minecraft Hesabım Premium Olmasına Rağmen Satın Al Diyor

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Gerçekten delirmek üzereyim.

unknown.png

2015-12-10 tarihinden beri resmi olarak Premium üyesiyim. Nedense şimdi giriş yapmaya çalıştığımda *Satın Al* bölümüyle karşılaşıyorum. Gerçekten delirmek üzereyim. Sizce ne yapmalıyım?

1580209114356.png

Şuna bakar mısınız?

1580209186714.png

Değiştirdiğim skinleri dahi görebiliyorum. Yardımcı olun lütfen.

1580209299974.png

1580209317111.png

Dosya Ekleri

• 1580209168860.png
    1580209168860.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 67
Verilen hesaplar sınırsız değil. Bazı hesaplar 15 dakika, bazı hesaplar 1 gün sizde kalıyor. Deneme sürümü gibi. Sonrasında ise hesap sunuculara bağlanamıyor.

Ben sizin çözümünü bulamıyorsanız uğraşmayın tavsiyeniz üzerine yazdım. Benim 2013'ten kalma hesabım hala sağlam, arkadaşın da gerekli kişilerle iletişime geçerek problemini düzelteceğine inanıyorum.

Bence bulamıyorsanız pek uğraşmayın. Minecraft pek oynayan kalmadı fakat zaten internet üzerinde bedava hesap veren sitelerde var. Asla korsana yönlendirmiyorum, reklam geçerek orijinal minecraft hesaplarına sahip olabiliyorsunuz. Free Alts gibi terimler aratarak bulabilirsiniz. Üstelik çoğu serverden banlı değil. Oynamak istediğim zaman girer bedava hesabımla premium sunucularda oynar çıkarım.

Dediğim gibi korsana yönlendirmiyorum. Bu siteler minecraft.net üzerinden doğrulanmış siteler. Detaylı konuşmak isterseniz bana imza yazım üzerinden ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Kendi hesabıma boş boşuna para vermedim. Enayi değilim hocam. Daha yazın ulaşabiliyorken neden böyle bir şey oldu anlamadım. İlgi ve alakanız için çok müteşekkirim.
İstersen bu bağlantıdan form doldurmayı dene.
Hocam yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Tam olarak ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz lütfen?
Hala ben ulaşamıyorum bu hesaba. Çıldıracağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı