Minecraft hesap şifresi değiştirme

LaTokyo

Centipat
Bir siteden 2 hafta önce Minecraft Premium hesabı aldım şifresi değiştirilebilir fakat şifresini değiştirirseniz hesabınız kilitlenebilir yazıyordu. Maile kod geliyormuş yazmazsan kitleniyormus. Böyle bir durum var mı eğer yoksa şifremi değiştireceğim.

Bir siteden 2 hafta önce Minecraft Premium hesabı aldım şifresi değiştirilebilir fakat şifresini değiştirirseniz hesabınız kilitlenebilir yazıyordu. Maile kod geliyormuş yazmazsan kitleniyormus. Böyle bir durum var mı eğer yoksa şifremi değiştireceğim.
Aldığınız site ile iletişime geçin bence riske atmaya gerek yok hesabı.

Daha önce aldığım çalıntı Premium'larda çoğunun şifresini değiştirdim bir sorun olmadı. Ama bu sizde de bir sorun olmaz anlamına gelmiyor. Mojang'ın kendi sitesinden değiştirmiştim. Tahminimce o Premium elinizde fazla durmaz gibi geliyor hocam. Çalıntı Premium'lar bir süre sonra şifresi falan değiştirilip sizden alınıyor bir şekilde. O yüzden değiştirsenizde değiştirmesenizde sonuç aynı olur diye düşünüyorum.

Mojang hesabı olan bir hesabım vardı benim de. Aynı şekilde bu tarz sitelerden gelmekteydi. Şifresini 40 bin kere değiştirdim ve hiçbir şey olmadı. Fakat Microsoft hesabı ise olma ihtimali var tabii. Şuan orijinal hesabım var zaten. Uğraşmıyorum böyle şeylerle. Zaten her şey değişse bile o hesabı sizden işlem kimliği ile her türlü alabilirler. Onu desteğe ulaştırmaları yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı