Çözüldü Minecraft hexxit 2 internal server error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşımla hexxit 2 oynamaya başladık ve gerçekten bizi inanılmaz sardı. Bir günde 12 saat kadar oynadık her şey gayet güzel hoş, ev falan yapmıştım en son fakat arkadaşım benim dünyama girmeye çalıştığında internal server error diye saçma bir hatayla karşılaştı. Bizzat onun hesabıyla aynı Save dosyasına girmeye çalıştım fakat Save dosyası bu hesabı oyuna almıyor saçma bir şekilde, bana bu konu hakkında yardım edebilecek birisi var mı? Hani hiç olmadı arkadaşım bir şekilde dünyaya girsin ama eşyaları olmasın o kadar yapı yaptık. Boşa gitmesini istemiyorum. Chest içinde ki eşyalar kalırsa güzel olur.

Yabancı forumlarda kullanıcılar tarafından DimensionalDoors modundan kaynaklı olduğu yazılmış. Çoğu kişi de bu modu kaldırarak sorunu çözmüş.
I was in almost the exact same situation as you whilst playing with my brother. After tons of detective work, we figured out a fix--at least for ourselves.

Note:
Doing this will remove any warp doors or rifts you've opened/created.

Try going into the world-you-were-playing-on's save folder and deleting the folder "DimensionalDoors." Then delete the files "DimensionalDoorsData," and "DimensionalDoorsDataOld." It's recommended that you back these files up beforehand, but give it a try, it might work.

Afterwards, just launch the game, load your wold, open the LAN server, and see if your friend/brother can join.

If that does work, be really careful with rifts in the future and only use them when necessary. If it doesn't work, you could try clicking the settings toggle (cog) on the technic launcher and setting the version back to 1.4. I doubt that'll work, but it's worth a try; otherwise, I've got nothin'.

p.s. This will not break the DimensionalDoors mod, it only resets it. If you don't really use the DD mod, you could alternatively just disable the mod altogether.

Server kurmak için athernos’u kullanabilirsin. Autosave’de alıyor ve ping falan olmuyor. Biz onu kullanıyoruz.
World dosyasını klasörden alıp siteye yükleyebilirsin. Öyle bir seçeneği de mevcut.

Yabancı forumlarda kullanıcılar tarafından dimensionaldoors modundan kaynaklı olduğu yazılmış. Çoğu kişi de bu modu kaldırarak sorunu çözmüş.

O mod bayağı keyifliydi açıkçası.
Server kurmak için Athernos'u kullanabilirsin. Autosave'de alıyor ve ping falan olmuyor. Biz onu kullanıyoruz.
World dosyasını klasörden alıp siteye yükleyebilirsin. Öyle bir seçeneği de mevcut.

Hexxit 2 secenegi var mi nasıl kuruluyor bir de şey soracagim dunyada ki sadece olan Build'i kurtarabilme gibi bir secenegimiz var mi esyalarimizi hatirliyoruz.
Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar internette olan butun videolari da izledik hiçbiri iyi bir sonuca varmiyor ne yapacagiz arkadasim neden giremiyor ama onun disinda herkes giriyor. Sunucuya bu nasıl olabiliyor.

Son düzenleme:
O mod bayağı keyifliydi açıkçası.

Hexxit 2 secenegi var mi nasıl kuruluyor bir de şey soracagim dunyada ki sadece olan Build'i kurtarabilme gibi bir secenegimiz var mi esyalarimizi hatirliyoruz.
Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar internette olan butun videolari da izledik hiçbiri iyi bir sonuca varmiyor ne yapacagiz arkadasim neden giremiyor ama onun disinda herkes giriyor. Sunucuya bu nasıl olabiliyor.
Akşam eve geldiğimde istersen discord üzerinden yardımcı olabilirim. Şu an çalışıyorum.

Screenshot_1.png

World'ü athernos a attım 60 70 ping ile gayet güzel yine oynanıyordu fakat dediğim gibi arkadaşım şimdi de Hamachi de aldığı hatanın bir başkasını burada alıyor arkadaşlar bu dünyaya niye bu arkadaş giremiyor aynı seed ile kurup evi baştan yapıp başlayayım neden böyle oluyor?

Aynı Premium hesabı kullanıyor olabilir misiniz?

Hayır kullanmıyoruz. Daha fazla uğraşmak yerine aynı seed ile sıfırdan başlamayı tercih ettik. Tabii ki world ü sürekli yedekleyerek oynuyoruz. Konu kapanabilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı