Çözüldü Minecraft Hexxit Updated Sunucu Wooden Door Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Hexxit Updated'in son sürümüyle bir sunucu açtım. (Mod yapımcısının sağlamış olduğu dosyalar ile.) Sunucuya girdiğimde böyle bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?

1609530334393.png

Değerli arkadaşlar, mod yapımcısına ulaştım. Sorunlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Curse Forge Launcher'dan kurulum tuşuna basarsanız son sürüm yüklenecektir. Server paketi de güncellendi. Hata çözüldü.

Son düzenleme:
Selam. Hexxit Updated'in son sürümüyle bir sunucu açtım. (mod yapımcısının sağlamış olduğu dosyalar ile.) Sunucuya girdiğimde böyle bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 812262
Değerli arkadaşlar, mod yapımcısına ulaştım. Sorunlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Curse Forge Launcher'dan kurulum tuşuna basarsanız son sürüm yüklenecektir. Server paketi de güncellendi. Hata çözüldü.

Aynı hatayı alıyorum yapımcıya nasıl ulaştınız acaba veya çözümü var mıdır?

Ah ah. Bu sorun için saatlerce uğraşmıştım. Sonra da adı Armor ile başlayan bir moddan kaynaklandığını gördüm. Onu silince düzelmişti. Şimdi kesin bir çözümü var :)

Ben aynı hatayı alıyorum da Armor diye bir mod yok nasıl çözebilirim?

Aynı hatayı alıyorum yapımcıya nasıl ulaştınız acaba veya çözümü var mıdır?
Curse sayfasında Discord bağlantısı var. Yasak olduğundan atmıyorum. Ancak güncellemeyi bırakmıştı sanırım yapımcı. Uzun süredir güncelleme gelmiyor. Hexxit II çıktığı için tamamen bırakmış olabilir. Çözümü var mı bilmiyorum o zamanki son sürümde çalışıyordu.

Curse sayfasında Discord bağlantısı var. Yasak olduğundan atmıyorum. Ancak güncellemeyi bırakmıştı sanırım yapımcı. Uzun süredir güncelleme gelmiyor. Hexxit II çıktığı için tamamen bırakmış olabilir. Çözümü var mı bilmiyorum o zamanki son sürümde çalışıyordu.

Hocam yapımcıya ulaştım bana bir dosya verdi, bunu hem sen hem arkadaşın gem sunucuya kur dedi kurduk düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı