Minecraft hosting önerisi

komilişampuan

Hectopat
Selam. Minecraft'ta arkadaşımla beraber 2 kişi 1.16.5 sürümünde Survival oynayacağız. Bize düzgün, mümkünse 7/24 açık kalacak, düşük pingle, lagsız, keyifli bir şekilde pluginlerimizi kurup eğlenmek istiyoruz. Hangi Hosting'i önerirsiniz? Başka sorunuz varsa yazın.

Ne tür pluginler kurulacak? Bütçeniz ne kadar? Hafif birkaç plugin dışında başka bir eklenti kurulmayacaksa, 2 GB RAM bulunan paket işinizi görür.

Bütçeniz el veriyorsa 4 GB olan modeli öneririm. Hiçbir türlü lag olmaz.

Basit pluginler. Claim, anticheat, bettersleep gibi. 7/24 açık mı peki? 2 GB paketteki işlemci bize yeter mi?

Selam. Minecraft'ta arkadaşımla beraber 2 kişi 1.16.5 sürümünde Survival oynayacağız. Bize düzgün, mümkünse 7/24 açık kalacak, düşük pingle, lagsız, keyifli bir şekilde pluginlerimizi kurup eğlenmek istiyoruz. Hangi Hosting'i önerirsiniz? Başka sorunuz varsa yazın.

Ben Discord botum için sweplox kullanıyorum tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe varsa en iyisi Apex. Ama fiyatlar biraz pahalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı